Dodatek k diskuzi o denise

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Brumbera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 00:42
Dodatek k diskuzi o denise

Prominte, ze zakladam novou diskuzi, ale je me z toho, co jsem cetla uplne zle. Hlavne prosim ontaria, at se obrati na sve blizske. Je uplne jedno co si prikraslil a vymyslel umirajici clovek. Naprosto si dokazu predstavit, ze clovek v tomto stavu sedne na net, vymysli si ditko, ktere vzdy chtel a prozije si aspon cast zivota, ktery mel mit v jine realite. A ze to cele mozna neni pravda, no a co? I kdyby byla jen minimalni pravdepodobnost, ze to co ctu kdekoliv na emiminu je pravda, tak prece nikdy nebudu lit sul do rany, o ktere se nekdo rozhodl napsat. Je me lito, co tu ctu, opravdu. A vy cynici, nevim co k tomu dodat, fakt smutny… :nevim:

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 45 Další »
Reakce:
Tiffany1
Závislačka 4090 příspěvků 18.06.19 04:55

Schválně jsem se šla podívat na nově založená témata, zda-li to někomu nedalo spát, a ejhle :mrgreen:.
Mne to cynické nepříjde. Je to jako s dítětem. Když si 25× vymyslí, že mu není dobře, aby nemuselo do školy, tak ho tam taky po 26. prostě pošlete, i když má možná začínající chřipku a po druhé hodině vám zavolají, že má teplotu, ať si pro něj příjdete…
Takže, ať již to pravda je nebo není, nedivím se, že se rozebírá, jak pravděpodobná je její smrt. A Navic, je to internet a sociální skupina :roll:. Dá se očekávat, že to nebude úplně důstojné… :roll:

Kfětoslava
Závislačka 2886 příspěvků 18.06.19 06:04

@Brumbera Ano, vymyšlené děti, přibarvený život, to dokáže hodně z nás pochopit, že je člověk nešťastný a přikrášluje si realitu. Ale co to vydírání? Vyhrůžky? Vždyť tu píšou reálné osoby, že jim vyhrožovala, že vynese o nich intimní informace z uzavřených skupin. A tohle se dělá z jiných pohnutek než, že je někomu smutno. Tohle je podlé nechutné manipulativní chování a já dokážu pochopit, že přímým účastnicím to vadí a ozvaly se, když tu byla vykreslena jako vždy pomáhající a všeobjímající bytost.

ludmilaadamkova
Závislačka 2760 příspěvků 18.06.19 06:32

Show must go on :?

Uživatel je onlinefree333
Nadpozemská drbna 25671 příspěvků 18.06.19 06:40
@Brumbera píše:
Prominte, ze zakladam novou diskuzi, ale je me z toho, co jsem cetla uplne zle. Hlavne prosim ontaria, at se obrati na sve blizske. Je uplne jedno co si prikraslil a vymyslel umirajici clovek. Naprosto si dokazu predstavit, ze clovek v tomto stavu sedne na net, vymysli si ditko, ktere vzdy chtel a prozije si aspon cast zivota, ktery mel mit v jine realite. A ze to cele mozna neni pravda, no a co? I kdyby byla jen minimalni pravdepodobnost, ze to co ctu kdekoliv na emiminu je pravda, tak prece nikdy nebudu lit sul do rany, o ktere se nekdo rozhodl napsat. Je me lito, co tu ctu, opravdu. A vy cynici, nevim co k tomu dodat, fakt smutny… :nevim:

Už to prosím Tě nech spát, Tobě by bylo příjemné, aby Tě někdo po smrti probíral na netu? :roll:

Fakt nechápu tu potřebu zase do toho dloubat… :roll: :zed:

mau-mau
Závislačka 4082 příspěvků 18.06.19 07:01

Potřeba do toho dloubat je prostá. Lid se chce bavit. Rozhodně nelze popřít, že to tu rozvířilo stojaté vody emimina. ;)

Uživatel je onlinefree333
Nadpozemská drbna 25671 příspěvků 18.06.19 07:03
@mau-mau píše:
Potřeba do toho dloubat je prostá. Lid se chce bavit. Rozhodně nelze popřít, že to tu rozvířilo stojaté vody emimina. ;)

Máš pravdu, dřív se chodili dívat na popravy a kdo visí na pranýři, dnes si založí diskusi o tom, kdo umřel…
Dost smutné… :?

mau-mau
Závislačka 4082 příspěvků 18.06.19 07:08

@free333 a admini to furt zamykaj a zamykaj, přestože zakladatel nechce a nechce.. Já bych nechala lidu zábavu, však ono to nakonec utichne samo, jako všechno.. ;)

terien
Extra třída :D 11739 příspěvků 18.06.19 07:08
@free333 píše:
Máš pravdu, dřív se chodili dívat na popravy a kdo visí na pranýři, dnes si založí diskusi o tom, kdo umřel…
Dost smutné… :?

Smutné je to hlavně od jejího partnera. Nedokážu si představit, že mi umře muž a já to hned ten den poletím psát na internet cizím lidem :zed: a v den, kdy ho zpopelnim sem přijdu všem nadávat. Je to celý divný.

terien
Extra třída :D 11739 příspěvků 18.06.19 07:10
@mau-mau píše:
@free333 a admini to furt zamykaj a zamykaj, přestože zakladatel nechce a nechce.. Já bych nechala lidu zábavu, však ono to nakonec utichne samo, jako všechno.. ;)

Adminům tady v poslední době trochu hrabe, za chvíli tu z toho budeme mít modrého koníka

Klopotkova
Extra třída :D 12352 příspěvků 18.06.19 07:13
@mau-mau píše:
@free333 a admini to furt zamykaj a zamykaj, přestože zakladatel nechce a nechce.. Já bych nechala lidu zábavu, však ono to nakonec utichne samo, jako všechno.. ;)
:palec:
Klopotkova
Extra třída :D 12352 příspěvků 18.06.19 07:16
@terien píše:
Smutné je to hlavně od jejího partnera. Nedokážu si představit, že mi umře muž a já to hned ten den poletím psát na internet cizím lidem :zed: a v den, kdy ho zpopelnim sem přijdu všem nadávat. Je to celý divný.

Je, takhle se truchlící člověk nechová, pochopila bych, kdyby to tady dal lidem na vědomí za pár týdnů, ale ne hned v den úmrtí. A ještě tady rozhazuje smajlíky.

Jana206
Nadpozemská drbna 27831 příspěvků 18.06.19 07:22

Hlavně, hrdinko, zaloz diskuzi v noci, kdy většina normálních lidí spí, aby bylo vzruso, než se vzbudí admini a stihnou to smazat, tak ať se pobiji.To je ten jediný důvod, proč jsi založila nové téma, jiný nevidím.

Kfětoslava
Závislačka 2886 příspěvků 18.06.19 07:27

@Jana206 Jsou tu všichni svéprávní. Já třeba k životu adminy nepotřebuju. Kde nechci diskutovat, nediskutuji.

malá_holka
Extra třída :D 13285 příspěvků 18.06.19 07:29

Kristova noho :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 45 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama