Kamarádka stále nemá čas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 05:15
Kamarádka stále nemá čas.

Ahoj holky.
Jsem naštvaná na svou kamarádku. A chci vědět jak postupovat dál.
Už několik dní ji prosím jestli by si na mne mohla udělat chvilku času. Fakt jako chvilku. Dejme tomu 5 minut.
A ona se stále vymlouvá, že nemá čas.
Jako ano, chápu, že toho má hodně ale tohle už mi fakt vadí.
Když někdo tvrdí jak mu na Vás záleží a neni schopen si na mne najit 5 minut, tak mi to příjde směšné.
Upozorňuju, že bydlime zhruba 5 minut od sebe.
Fakt se jí nehodlám neustále doprošovat o chvilku jejího času.. :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Ginella
Kecalka 295 příspěvků 12.06.19 05:27

Tak se nedoprošuj. :nevim: A víš proč se tak kamarádka chová? Byla taková vždycky? Stalo se mezi Vámi něco? Třeba opravdu jen nemá čas, ale to musíš vědět ty. Mě by to taky mrzelo.

Denisa56
Kelišová 6733 příspěvků 12.06.19 05:27

Není to kamarádka. Obecně platí, že na co člověk chce, na to si čas udělá. Ona s tebou asi kamarádit nechce a takhle ti to dává najevo. Kašli na ni a už jí nevolej ani nepiš. Uvidíš, jestli se ozve sama, za jak dlouho a jakým způsobem. Tzn., jestli se neozve až ve chvíli, kdy od tebe bude něco potřebovat. Pak jí můžeš dát okusit její vlastní medicínu. Anebo se neozve vůbec a bude to jasné. Hlavně se nedoprošuj.

Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 12.06.19 05:31

Tak třeba toho má teď hodně, ne každý se může urvat kdykoliv se mu zamane :nevim: jestli ji chceš vidět na 5 minut tak na ni zazvon a můžeš se na ni podívat mezi dveřma, když teda bydlíte tak blízko u sebe :think: já osobně si taky nedomlouvam schůzky s kamarádkama, když nemám aspoň 2 hodky volné. Co jako chceš za 5 minut stihnout? To si ani nepokecate…

Cenarius
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 12.06.19 05:41

@Kriss Tina presne. Kvuli 5 minutam bych se zvedl a sel na ni zazvonit a probral to narychlika mezi dverima. Na 5 minut bych se na to taky vykaslal a nikam nechodil.

g.sandova
Kelišová 5704 příspěvků 12.06.19 05:54

Tohle znam, prostě nemá zájem. Nedoprosuj se. Svěr se někomu jinému. Také jsem to zažila, prostě najednou kamarádka nemá čas, ruší schůzky. Kasli na to, máš snad důležitější lidi v životě

Příspěvek upraven 12.06.19 v 06:43

Alušáček
Závislačka 3800 příspěvků 12.06.19 05:57

Mě by zase naštvalo kdyby si nějaká kamarádka vynucovala setkání.. Pokud něco tak nutně potřebuješ řekni jí to telefonicky.

Kfětoslava
Závislačka 2868 příspěvků 12.06.19 06:07

Spousta lidí nepochopila, co je to přátelství. Komu na tobě záleží, si čas udělá :kytka:. Já jsem taky musela takhle pár lidí vytřídit.

azaleila
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 74 inzerátů 12.06.19 06:34

Záleží na tom, proč se s ní chceš sejít - třeba je to něco, co je pro ni nepřijemné a setkání se tedy vyhýbá… ale pokud se jí chceš svěřit a ona odmítá poslouchat, nevnucuj se… neříkám, abys ji hned odepsala, třeba se to časem celé vysvětlí, ale pro tuto chvíle jistě nebude jediná vv Tvém životě… hlavně se tím netrap… :kytka:

Verun83
Extra třída :D 10132 příspěvků 12.06.19 06:42

Proc si nezavolate?

A jinak, pokud opravdu nema cas, no tak nema. Kazdej nemusi sedet na zadku. Kasli na ni a uvidis, zda se ozve.

cecetka
Echt Kelišová 8459 příspěvků 12.06.19 06:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky.
Jsem naštvaná na svou kamarádku. A chci vědět jak postupovat dál.
Už několik dní ji prosím jestli by si na mne mohla udělat chvilku času. Fakt jako chvilku. Dejme tomu 5 minut.
A ona se stále vymlouvá, že nemá čas.
Jako ano, chápu, že toho má hodně ale tohle už mi fakt vadí.
Když někdo tvrdí jak mu na Vás záleží a neni schopen si na mne najit 5 minut, tak mi to příjde směšné.
Upozorňuju, že bydlime zhruba 5 minut od sebe.
Fakt se jí nehodlám neustále doprošovat o chvilku jejího času.. :roll:

Ona se s tebou sejit nechce. Taky to neni jeji povinnost, ale vule. Tim, ze ji nahanis, ji od sebe odezenes uplne. Znechutis ji tim.
Prijmi fakt, ze po tve spolecnosti netouzi :?

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 12.06.19 06:47
@Alušáček píše:
Mě by zase naštvalo kdyby si nějaká kamarádka vynucovala setkání.. Pokud něco tak nutně potřebuješ řekni jí to telefonicky.

A to bude asi případ hrdinné anonymky. Už z úvodního příspěvku čiší tolik arogance, že se vůbec nedivím, že se jí kamarádka vyhýbá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 06:48

@Cenarius To já bych se klidně zvedla a šla. Ale tohle nemá ráda a tak to respektuju.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 06:53

@Alušáček @Verun83
Ježiši jsou snad i věci které se probírají jinak než po telefonu. A věc kterou zrovna chci po telefonu fakt nejde splnit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 06:56

@cecetka @smutny klaun2
Neuhanim ji.. Pouze me stve, ze kdyz ji uz videt chci, tak se musim skoro doprosovat.
Nevyhyba se mi. To o tom vubec neni. Naopak mame hezke a fajn pratelstvi. Jen tohle mne fakt dostavá.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama