Zapáchající nohy, jak to řešit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beruska879
Nováček 7 příspěvků 05.04.18 13:10
Smrádek na nožkách

Ahojda holky ???? mám takový menší problémek :( trošičku mi zapáchají nohy :? myslela jsem si že je to tím že chodím na boso do bot ale včera jsem si vzala ponožtičky ze silonek do tenisek a je to snad ještě hroší :roll: :( vůbec nevím co s tím nemáte někdo nějaké tipy? :nevim: Budu moc vděčná za jakoukoli radu, děkuji ???? :kytka: :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

rozand
Ukecaná baba ;) 1284 příspěvků 05.04.18 13:11

@beruska879 silonky jsou umělý, musela bys nosit bavlněný :roll:

annasmyc
Kecalka 135 příspěvků 05.04.18 13:12

Prodyšný ponožky a prodyšný boty, aby se nezapařovaly

vendulaaa
Závislačka 4863 příspěvků 05.04.18 13:13

Že by to byl žertíček? Drobounkatý?
:roll:

beruska879
Nováček 7 příspěvků 05.04.18 13:14

@rozand já mám ale pocit že to mám i v zimě v bavlněných ponožkách v kozačkách :? nemáš nějaký tipy jak se toho zbavit úplně? jkože napořád? :oops: :nevim:

Lidym
Ukecaná baba ;) 2149 příspěvků 35 inzerátů 05.04.18 13:16
@annasmyc píše:
Prodyšný ponožky a prodyšný boty, aby se nezapařovaly

Souhlasím. V drogerii koupíš deodorant na nohy proti pocení, tak i sprej do bot. Ale pokud budeš takto chodit v neprodyšných botách, koleduješ si o bradavice.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1714 příspěvků 05.04.18 13:16
@vendulaaa píše: Že by to byl žertíček? Drobounkatý? :roll:

Taky mam ten pocitek, maličkato :lol:

beruska879
Nováček 7 příspěvků 05.04.18 13:16

@vendulaaa žertíček? to jsem jako jediná kdo má takový problém? :? 8o

Kriss Tina
Závislačka 4267 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 13:18

Neber si silonky to je ještě horší než na boso :roll: kup si bavlněné ponožky a striktní si na nohu deodorant, Maj speciální na nohy

beruska879
Nováček 7 příspěvků 05.04.18 13:19

@Marie432875 @vendulaaa hele myslela jsem si že od toho tyhle diskuze jsou a že se můžu svobodně zeptat :pankac: aniž by mě někdo osočoval že je to nějaký žertíček…

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 05.04.18 13:19
@beruska879 píše:
Ahojda holky ???? mám takový menší problémek :( trošičku mi zapáchají nohy :? myslela jsem si že je to tím že chodím na boso do bot ale včera jsem si vzala ponožtičky ze silonek do tenisek a je to snad ještě hroší :roll: :( vůbec nevím co s tím nemáte někdo nějaké tipy? :nevim: Budu moc vděčná za jakoukoli radu, děkuji ???? :kytka: :srdce:

no měla by sis nožičky denně mýt, nechodit v botičkách celý dníček, ale přezouvinkat se,
používat ponožtičky z bavlnky dále jít k panu doktůrkovi, jestli nemáš plísničku mezi prstíčky a koupit v obuvi speciální sprejíček se stříbrem na dezinfekci botiček a antiperspirant na chodidýlka… také pomáhají koupeličky nožiček ze šalvěje či dubové kůrečky, to ti prodají v lékárně… 8)

Netopirek
Kelišová 7374 příspěvků 05.04.18 13:19

Prodyšné ponožky i boty. Boty nechat důkladně vyschnout.

vendulaaa
Závislačka 4863 příspěvků 05.04.18 13:22

@jdukolem neblbni, nebo tě taky zahrne do výčtu těch, co ji osočují z žertíčku… ;)
Nováček s menším problémkem se smrádkem s ponožtičkama to asi myslí vážně.

Rive
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 05.04.18 13:22

Zkus bambusové ponožky, nebo ponožky se stříbrem. A piš normálně, nebo už ti smrádeček z nožiček ovlivnil mozeček?

beruska879
Nováček 7 příspěvků 05.04.18 13:23

@Netopirek díky moc za radu :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama