Hraniční hodnota cukru v krvi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavluš333
Nováček 5 příspěvků 05.04.18 11:46

Ahojky v úterý mi brali krev na prevenci a zjistily hraniční hodnoty cukru. Zítra jdu nové testy. Mám strach, ale sladké moc nebaštím, ale v pondělí jsem si dala. Možná to byla chyba jít hned druhý den na krev. Bojím se cukrovky.

Reklama

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 20325 příspěvků 05.04.18 11:49
@Pavluš333 píše:
Ahojky v úterý mi brali krev na prevenci a zjistily hraniční hodnoty cukru. Zítra jdu nové testy. Mám strach, ale sladké moc nebaštím, ale v pondělí jsem si dala. Možná to byla chyba jít hned druhý den na krev. Bojím se cukrovky.

Váhu máš normální?
A kolik to bylo?

Pavluš333
Nováček 5 příspěvků 05.04.18 11:59

Váhu mám normální, bylo to těsně 5,6

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 38312 příspěvků 05.04.18 12:00

@Pavluš333 to sladké nevadí, ráno jsi nepila nic sladkého? Záleží na hodnotách. Nejspíš zátěžový test a tam to uvidí :?

Pavluš333
Nováček 5 příspěvků 05.04.18 12:05

No ráno jsem nic sladkého nepila. Ale mám zppmalené trávení, takže pro mě 12 hodin nic nejezdit, tak musím 24 hodin.

BaMaK
Závislačka 2746 příspěvků 5 inzerátů 05.04.18 12:07

@Pavluš333 To se sladkým den předem nemá nic společného. Hlavně dodržet „nejezení“ před odběrem. Opravdu nic kde jsou cukry, ani kafe s mlékem-taky je tam mléčný cukr. Max vodu, čaj.

Bábrdl
Generální žvanilka 20325 příspěvků 05.04.18 12:10
@Pavluš333 píše:
Váhu mám normální, bylo to těsně 5,6

To může udělat i stres. :nevim:

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 38312 příspěvků 05.04.18 12:10

@Pavluš333 stačí od půlnoci a pít jen čistou vodu.

Pavluš333
Nováček 5 příspěvků 05.04.18 12:30

Děkuji všem za pomoc. A budu doufat, že to bude v pořádku.

zuza92
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 05.04.18 12:45

Ahoj, já jednou měla hodnotu 6 a to jen proto, že jsem brala antibiotika a ve 4 ráno je zapila vodou se sirupem. Pak jsem šla znovu asi po 3 měsících a dobrý, teď po roce taky dobrý. Tak zkus vynechat den před odběrem sladkosti a neplaš předčasně :).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Prázdniny Karly Šlechtové: Léto, kytičky a nová kérka!

Slunného počasí posledních dnů si užívají i čeští politici, například bývalá... číst dále >

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama