Extrémně bolestivé hemoroidy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 16:56
Extrémně bolestivé hemoroidy

Ahoj, prosím o radu. Mám fakt bolestivé hemoroidy. Znám to již z prvního těhotenství, zlobí mne to dlouho, ale takovouhle bolest, kterou mám teď jsem ještě nezažila.
Jsem po císaři, po velké břišní operaci, po operaci kolene, ale nic se nevyrovná tomu, jak to bolí teď. S hemoroidy se léčím již dlouho, vždy to bolelo, ale toto je mazec, dokonce jsem večer omdlela bolestí… Syn se vrací zítra a tak si asi k doktorovi nezajdu, nevíte, co by na to mohlo zabrat? Mám léky-Detralex, čípky i mast, ale bez účinku. Vůbec nevím, co by to mohlo být, takovou bolest jsem fakt nezažila. K doktorovi se dostanu až v pondělí. Děkuji za zkušenosti.

Reakce:
BaMaK
Závislačka 2830 příspěvků 35 inzerátů 04.04.18 17:00

Může tam být zánět, absces…pak jsou nutná ATB. K doktorovi zajdi, stejně tě to donutí, jen to bude později, ideálně o víkendu ve službě, nebo v noci.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16791 příspěvků 04.04.18 17:21

Je bolest závislá od menstruace? Bolelo to i před porodem, nebo to začlo až po něm?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 17:30

Menstruaci už nemám, jsem po hysterektomii, takže to nesouvisí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 18:55

Zažila jsem šílené bolesti po porodu, přes 10 dní. Pomáhalo (krom léků a mastiček) chladné sprchy, větrání a přikládání ledových obkladů (v nemocnici jsem dostala led v kondomu). Bolest větší jak porod, chodili se na mě koukat jak na exota, nemohla jsem ani chodit, sedět… :zed:
Dostala jsem doporučení do proktologické poradny, ale problém se pak sám vyřešil.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 19:06

Já měla podobný problém, když jsem měla chřipku. Čtyřicítky teploty a pak tohle… pomohly koupele v hypermanganu a Preparation H čípky. Odeznělo to díky bohu samo, ale týden byl peklo. Nemohla jsem sedět, ležet, stát, prostě nic. Anonym třeba Z.

pannda
Kelišová 6643 příspěvků 33 inzerátů 04.04.18 20:03

Zkus syrovou bramboru, ostrouhat na tvar čípku a vložit do konečníku. Pomáhá při bolesti, u sestry vyzkouseno

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >