Melatonin - recenze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 1 inzerát 04.04.18 09:31
Melatonin - recenze

Máte někdo dobrou zkušenost na nespavost s přípravkem Melatonin Sníček 5g? Mám delší dobu problémy se spaním a prášky na spaní nechci brát pořád. Nic přírodního co jsem zatím zkoušela nezabírá, tak chci zkusit toto. Díky za recenze

Reakce:

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 04.04.18 09:45

Zkoušela jsi kozlík lékařský? Mám s ním velmi dobré zkušenosti. Bohužel, s přípravkem, na který se ptáš, zkušenosti nemám.

Zdenda79
Povídálka 11 příspěvků 04.04.18 09:55

Zkušenost mám, ale bohužel negativní. Brala jsem ho asi 2 měsíce, ale nezabral :-( Také mám delší dobu problémy se spaním, vyzkoušela jsem spoustu přípravků, ale nepomohlo nic :-) Bylinky jako kozlík, meduňka, mučenka vůbec… různé přípravky typu Neospan, Magne B6 Relax atd. také bez efektu). Homeopatika dostupná v lékarně nezabrala…je toho hodně, ale u mě nefunguje vůbec nic :-(

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 1 inzerát 04.04.18 09:59

@Zdenda79 A jak to tedy řešíte, že špatně spíte? Na mě právě taky nic takového nezabírá

Zdenda79
Povídálka 11 příspěvků 04.04.18 10:13

Pořád doufám a věřím, že se mi spánek časem alespoň trošku srovná tak nějak sám. Sem tam mám i noc, kdy spím relativně dobře. Od podzimu chodím 1× týdně na čínskou tlakovou masáž, začala jsem 1× týdně cvičit jógu. Teď na jaře a v létě se budu snažit přidat více pohybu (jízda na kole nebo běh - pokud se na to budu cítit fyzicky). Párkrát do týdne dělám přes den 10min relaxaci.. A teď v dubnu by měla vyjít kniha s názvem Řekněte dobrou své nespavosti (kurz zdravého spánku v 8 týdnech) od Petera Šóše tak doufám, že tam najdu pár rad a tipů jak si pomoci :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >