Hlasy a halucinace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 01.04.18 13:08
Hlasy a halucinace

Ahojte :srdce: :srdce:
Mám takový menší problém. Rok a něco mám halucinace a hlasy. Říkám to doktorům ale nic mi na to nedávají. Volá mě pořad někdo o pomoc nebo mám halucinace v podobě tomu že mám někomu ublížit. Promítá mi jak bych to měla udělat.

Reakce:
Alkata
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 01.04.18 13:28

Tak si zajed do Beřkovic ;)

pannda
Kelišová 6639 příspěvků 33 inzerátů 01.04.18 14:00

Lékaři jsou tak laxní??? Tak s tím začni něco dělat, nebo jednou ten hlas poslechnes a někomu ublížis…

Keltka
Kecalka 470 příspěvků 01.04.18 14:02
obrátila jsi se asi na špatné lékaře

Jdi za jiným psychoterapeutem nebo psychiatrem.

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 01.04.18 15:17
@pannda píše:
Lékaři jsou tak laxní??? Tak s tím začni něco dělat, nebo jednou ten hlas poslechnes a někomu ublížis…

No řekla jsem jim to a tváří se jako že mi nevěří a doteď mi nedali žádné prášky. Já se snažím s tím vypořádat sama.

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 01.04.18 15:19

@Keltka
Asi ano. Ale tenhle lekař je u nás vyhlášeny. A snažila jsem se mu svůj problém objasnit ale nic mi na to neřek. Vlastně jo že dokud jsem nic nikomu neudělala tak dobrý a že vim co je realita a co ne

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 01.04.18 15:26
@Andrea0603 píše:
Mám takový menší problém. Rok a něco mám halucinace a hlasy. Říkám to doktorům ale nic mi na to nedávají. Volá mě pořad někdo o pomoc nebo mám halucinace v podobě tomu že mám někomu ublížit. Promítá mi jak bych to měla udělat.

To se mi nechce věřit že by to doktoři neřešili..Tak zkusit jiné lékaře a určitě to nenechat být.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1518 příspěvků 01.04.18 16:23
@Andrea0603 píše:

To neni vubec dobre, muzes mit schizofrenii, rekni natvrdo psychoatrovi, ze mas strach, ze nekomu ublizis, meli by te hospitalizovat…jo to jsou ty pripady, kdy nelevceny schizofren. nekoho zabije a vsichni se pak divi jak to…

Swift
Závislačka 4158 příspěvků 01.04.18 21:22

Toxoplazmoza? Jsi pozitivní?
Napadla mne ještě jedna věc…SZ :mavam:

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 01.04.18 21:25

Pozor na schizofrenii, ale kámoška to měla i s maniodepresí. žádná sranda, je třeba to léčit. (kamarádky skončily na invalidním důchodu..)

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 02.04.18 05:23

@Swift No o toxoplazmoze nikdo nemluvil.Tak nevim

Andrea0603
Povídálka 30 příspěvků 02.04.18 05:25

@lilith1 No mám smíšenou uzkostlivou a depresivní poruchu. Ale schizofrenii máme v rodině. Už jsem se objednala na hospitalizaci.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1518 příspěvků 02.04.18 10:44
@Andrea0603 píše:
@lilith1 No mám smíšenou uzkostlivou a depresivní poruchu. Ale schizofrenii máme v rodině. Už jsem se objednala na hospitalizaci.

To. udelej, je fajn ze mas povedomi o svych problemech, znacna cast schizofreniku si mysli, ze jsou ok a nechteji nikam az neco provedou a jsou hospitaliz. nedobrovolne..

orakeus
Nováček 2 příspěvky 02.04.18 12:11
mám paranoidní schizofrenii

Ahoj mám paranoidní schizofrenii od 19let 5let byla hrůza a pak sem zapíjel léky alkoholem
pomáhalo to ted nepiju asi 3roky a snažím se zaměřit na léčbu chodím i pravidelně na depotní injekce zajímalo by mne jak je to se sexem u schizofrenie sem docela dobrej ted
ale bojim se že se mi nepostaví mám ochablo jestli mám vzít nějaký přípravek na stopoření
jestli to pomůže nemám s tím zkušenost poradte a taky mám pocity jako kdybych byl gey jenže gey nejsem takovej trošku odstup a respekt že budu holce pro srandu poradte někdo čau.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >