Vypadávání vlasů - pleš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajurka
Stálice 64 příspěvků 01.04.18 09:01
Vypadávání vlasů - pleš

Prosím moc radu - jsem 7 měsíců po porodu, už v těhotenství mi padali hodně vlasy.. stále mi hodně padají… Už mám opravdu vlasy hodně řídké jde mi vidět uz kůže.. krevní obraz mám v pořádku… Prosím co vám pomohlo na vypadávání vlasů.. ale spíše bych chtěla nějakej přípravek na to.. aby mi začali růst nové vlasy… A ty co mi zbylo aby dal nevypadávali… Kojim… Koupila sem si šampon alpecin.. ale změnu nevidím.. také se mi po něm udělali pupínky v hlavě.. budu ráda za každou radu.. pokud víte o nějakém přípravku po kterém mi začnou růst vlasů buud moc ráda :think:

Reklama

Reakce:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 1 inzerát 01.04.18 09:17

@ajurka ahoj, ja nedám dopustit na klorane sprej, kupuvala jsem ho v lékárně, vlasy sice neprestaly padat úplně, ale zlepšilo se to, hodně a rostou nové.

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 59 inzerátů 01.04.18 09:18

Pomohl mi alpicort F, kura od Vichy, sněžení tekutým dusíkem. Alpecin mi taky nezabíral.

cookies321
Kecalka 375 příspěvků 1 inzerát 01.04.18 09:27

Též kojim a ráno jsem mívala chuchvalce vlasů na polštáři a vždy jsem se bála někde prohrabnout vlasy, protože to vypadalo, jak když jsem nemocná, nad levým uchem jsem měla už 2×1cm pleš. Doktorka si nevěděla rady, protože všechny výsledky byly v pořádku. Pomohl mi až Biosil, začala mi lysina zarůstat a o dost méně vlasů vypadavat. Už po 7.dni užívání, jsem neměla tolik vlasů v hřebenu

Uživatel je onlinezudina
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 1 inzerát 01.04.18 10:57

Slysela jsem ze je dobry dat vlasy do zabalu z ranni moci. Pak si ty vlasy normalne umejes. Ja to nezkousela ale znama jo a hned ji zacly rust nove vlasy

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 01.04.18 11:21
@zudina píše:
Slysela jsem ze je dobry dat vlasy do zabalu z ranni moci. Pak si ty vlasy normalne umejes. Ja to nezkousela ale znama jo a hned ji zacly rust nove vlasy

Pak ještě virgule a sperma… :mrgreen:
Pokud ti padají od těhotenství, tak běž na kožní.
Po porodu je padání normální, ale omezenou dobu. Taky jsem měla kouty. Pokud to ale padá už takhle dlouho, šla bych za odborníkem.

Lollitka
Kecalka 408 příspěvků 01.04.18 12:19

Mně dorůstají vlasy po Biosil plus, Alpicort, Methionin a pak jsem měla speciálně namíchaný roztok s resorcinem a kyselinou salicylovou.

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 7834 příspěvků 65 inzerátů 01.04.18 13:08

Lopuchovy sprej od podhorny Nadeje. Me zacaly rust po green trio, davkovani 3×5tbl ( vyrobce udava 2×3tbl) padaly mi 1,5r.

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 7834 příspěvků 65 inzerátů 01.04.18 13:20

A zkus collalloc k tomu vit c. Je to prirodni kolagen.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama