Reklama

Chřipka nebo nemoc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Laktifol
Nováček 10 příspěvků 01.04.18 10:25
chřipka nebo nemoc

Dobrý den, chci se Vás na něco zeptat. Před týdnem jsem měla chřipku, bolelo mě v krku, hlava, prostě celé tělo, ale bez teplot. Nyní se to nejspíše vrátilo, ale ještě ve větším obratu, nebo jsem někde něco chytla, opět bolest celého těla, bolest v krku, zarudlé strany v puse, a zvýšená teplota něco kolem 37,5°C. Myslíte že to může být nějaká nemoc, která se musí léčit antibiotiky, nebo to mám jen vyležet? Beru paralen, ale ten vždy jen sníží horečku. :? :?

Reklama

Reakce:

elena321
Povídálka 11 příspěvků 01.04.18 10:28

Měla jsem to podobně a nakonec se po týdnu ukázalo že mám zánět dutin a musela jsem brát antibiotika :(

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 01.04.18 10:28

Tohle je i u angíny, nebo herpangíny, nejlepší bude lékař přece.

alenka84
Neúnavná pisatelka 19031 příspěvků 01.04.18 10:33

@Laktifol A co takhle zajít k doktorovi? Na dálku ti diagnózu nikdo neurčí, to by ani ten doktor nezvládl.

Laktifol
Nováček 10 příspěvků 01.04.18 10:35

Takže jít spíše k lékaři a nezkoušet se to jen vyležet s paralenem? Potřebuji být na 12.4 již zdravá no :/

vokishka
Extra třída :D 12329 příspěvků 01.04.18 11:26

Se zvysenou teplotou bych na pohotovost nesla. Pockala bych do utery a podle stavu bych sla nebo nesla k obvodnimu.

Laktifol
Nováček 10 příspěvků 01.04.18 11:28

Dobře, děkuji :)

Verun83
Echt Kelišová 8616 příspěvků 33 inzerátů 01.04.18 13:02

Klidne to muze byt jen viroza, co se ti vratila, nebyla dostatecne vylezena. Nebo cokoli v krku. Ja osobne bych k dr s timhle nesla. Tam chodim, az kdyz domaci lekarna nefunguje.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama