Smradlavé nohy - co pomáhá?

461
24.4.07 12:37

Smradlavé nohy

Prosím pomozte, poraďte.
Je u mě kamarádka a stěžuje si, že pořád cítí, jak jí smrdí nohy. V práci se přezouvá, maže si nohy už 14 dní canestenem a pořád smrdí. Kožní ji řekla, že na nich nic nevidí, že by třeba měla plíseň nebo něco. Nohy ji nesvědí. Prý si má koupit něco v lékárně. Prosím doporučte mi nějaký dobrý osvědčený přípravek proti smrdění nohou. Mockrát děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10813
24.4.07 12:42

School dela docela dobre spreje a jinak koupele z dubove kury nebo jednoduseji gel z dubove kury-nenech se odradit tim ze je na hemeroidy…event.koupel ze salveje.Dobre ale drahe -cca 150 korun jsou protipotici kury-ale ted si nemuzu vzpomenout na nazvy-jedna jako krem-delafirma Spirig a dalsi jako rol-on taky v lekarne.ty docela zabiraj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9868
24.4.07 12:42

Spray Sholl, smrdí taky, ale jen při nastříkání - a fakt pomáhá. Používala jsem ho, když jsem chodila v lodičkách do práce.

Jo a ještě jsou zázračné kvalitní celokožené boty (i zevnitř) - ale to je dražší řešení… A mám dojem, že na silonky by nepomohly ani ty. A taky kvalitní bavlněné ponožky, ne levné s příměsí uměliny.

A babská rada - lázeň nohou ve slaboučkém roztoku hypermanganu.

Lesina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10813
24.4.07 12:43

tedy je to proti poceni ale to je prece pricina zapachu ze…takze lepsi vyresit pricinu nez jen pretloukat zapach,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zu
4347
24.4.07 14:07

Excipial deo forte.
Snad jsem to napsala dobře… :oops:

Teď koukám, že o tom píše i Gabinka - tohle je ta kůra od firmy spirig.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
10.10.08 15:01

Pocení nohou

Zkus ponožky s deodorantem - je to švýcarská technologie SANITIZED, dražší výrobci obuvi pomocí této apretury ošetřují vložky do bot (třeba BAMA). Zatím vím jen o černých ponožkách s touto úpravou (www.cerne-ponozky.cz), koupila jsem je manželovi jako dárek, prodávají to takovou vtipnou formou předplatného, tak mi to ani nebylo trapné dát mu ponožky :D Ta nejmenší velikost je určitě použitelná i pro holky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
robo576
14.10.11 09:59

Ahoj všem, nosím kvalitní ponožky, boty Bama, ale nožky čpěj stále dál. Tak, že je asi třeba hledat problém i řešení v těle. Srovnání Ph? Nebo více sportu a pořádně se vypotit?

• Citovat
  • Nahlásit
k2kou4
22.7.13 22:53

ještě něco??

Ahoj, máme ten samý problém… existuje ještě něco jiného na ty nohy?? díky

• Citovat
  • Nahlásit
7995
22.7.13 23:38
@k2kou4 píše:
Ahoj, máme ten samý problém… existuje ještě něco jiného na ty nohy?? díky

Mýdlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5352
23.7.13 07:35
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
k2kou4
23.7.13 08:11

dddd

Truelly: trapko :pankac: :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
5905
14.1.17 21:39

oživuji diskusi

Oživuji starší diskusi. Nevíte někdo, co je teď nej na trhu proti nožnímu zápachu? Jedná se o nohy mého chotě, je ale bohužel k tomu ještě bubeník :think:.Na nohou nic viditelného(myslím třeba plíseň).Děkuji předem všem za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat