Sms 2x ročně od bývalého partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 22:23
sms 2x ročně

Hezký večer…
už 6 let dostávám dvakrát ročně od expřítele sms - k vánocům a k narozeninám.
Tak poděkuji a popřeji to samé.
Podotýkám, že jsme spolu nikdy nevycházeli a už mě to docela sejří, ten jeho zvyk nebo co to je :-D
Poslali byste ho už někam, nebo dalších 5,10,15 let zdvořilostně dvakrát ročně odpovídali?

Reakce:
Lex1
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 1 inzerát 11.11.18 22:25

Proč odpovidas? Nereaguj a je to :mrgreen:

sirikit
Nadpozemská drbna 26545 příspěvků 11.11.18 22:25

Tak prostě už neodepisuj, ne? :nevim:

Russet
Extra třída :D 12289 příspěvků 11.11.18 22:25
@Anonymní píše:
Hezký večer…
Podotýkám, že jsme spolu nikdy nevycházeli a už mě to docela sejří, ten jeho zvyk nebo co to je :-D
Poslali byste ho už někam, nebo dalších 5,10,15 let zdvořilostně dvakrát ročně odpovídali?

Tak jednou neodepiš… Dvě SMS by mě neobtěžovaly, pokud bych měla na vztah i hezké vzpomínky.

Medičkaa
Kecalka 161 příspěvků 11 inzerátů 11.11.18 22:27

Asi bych to neřešila pokud ty sms nejsou nějaké moc osobní. Já třeba o Vánocích rozesilam sms spouste lidi co mam v tel. seznamu včetně bývalého a zatím si nestěžoval a ani mě nenapadlo to řešit :D prostě to třeba jen považuje za slušnost tak to ignoruj a nebo mu to řekni když tě to tak štve…

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 11.11.18 22:47

Tak neodepisuj a je to…

Celeste97
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 11.11.18 22:49

Tak 2× ročně by mi to nevadilo, prostě je slušný a popřeje :nevim: :lol:
Když ti to tak vadí tak neodepisuj a uvidíš že ho to přestane bavit

Prtulak
Kecalka 346 příspěvků 11.11.18 23:34
@Anonymní píše:
Hezký večer…

Zprávy od ex dostávám takhle už asi 10let, vždy slušné, odpovím, někdy si napíšeme „novinky“ v rámci jednotek SMS a pak zas půl roku nic. Mě to potěší i když jsem šťastně vdaná. Kdyby mi to vadilo, neodepíšu a basta.

Halamka
Závislačka 3700 příspěvků 12.11.18 06:35

Když ti to tak vadí, proč si nezablokujes číslo?
Moc nechápu, jak má druhá strana poznat, že ti dělá problém její přání dvakrát ročně? Zvlášť, když reaguješ…

salubriter
Kecalka 141 příspěvků 12.11.18 10:17

Jednoduše přestaň odpovídat.

Pidlák Povidlový
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 12.11.18 14:52
@Halamka píše:
Když ti to tak vadí, proč si nezablokujes číslo?
Moc nechápu, jak má druhá strana poznat, že ti dělá problém její přání dvakrát ročně? Zvlášť, když reaguješ…

buď chce politovat, nebo je nesvéprávná

1Marta
Povídálka 21 příspěvků 12.11.18 18:27

Já si píši se spolužákem již 30 let k narozkám a svátku. Pokud by mi to vadilo, neodpovídala bych..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >