SMS z Velké Británie

35
15.12.20 14:45

SMS z Velké Británie

Ahojte, v pondělí mi přišla SMS, dle předvolby byla z Velké Británie. Telefon mi ani neukázal, že mi něco přišlo. Zjistila jsem to až dneska, když mi přišla jiná sms od rodiny. SMS od toho neznámého čísla jsem neotevřela, bylo tam napsané jen nějaké číslo. Snažila jsem se tel. číslo vyhledat na netu, ale zrovna tohle tam nebylo. Byly tam ale různé zkusenoszi lidí, že jim z VB poslali SMS a oni na to odepsali a strhlo jim to třeba 2000 kč. Je mi jasné, že je to nějaký podvod, nebudu tu sms ani otvírat, stejně vidím, že obsahem je jen nějaké číslo. Ale jde mi o to, jestli i tak se mi nemůže něco stát. A jestli to mám nějak řešit, nebo to tak nechat.
Děkuji za názory a za pomoc. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10433
15.12.20 15:11

A co by se ti mělo stát? Smaž to a hotovo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1148
15.12.20 15:33

SMS není e-mail, který po otevření může zavirovat pc. Pokud si nejste jistá, normálně ji smažte. Tam je riziko, že vám strhnou peníze apod. jenom když na ni budete reagovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6893
15.12.20 15:52

Stalo se mi to minulý týden taky, nejdřív sms a pak mi dokonce o dva nebo tři dny později to číslo dvakrát volalo v půl třetí v noci :roll: Samozřejmě jsem to nezvedla, na sms nereagovala a nic se nedělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
15.12.20 16:00

Moc vám děkuji. Chtěla jsem spíš jen uklidnit, že se opravdu nic nestane. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21205
15.12.20 18:38

Mně se to stalo v létě - sms z Velké Británie, smazala jsem ji, nereagovala jsem, nic se nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat