Smutná z přítele - kvůli maličkostem uráží

Anonymní
10.2.20 11:13

smutná z pritele

Ahoj maminky. Potřebovala bych znát vás názor. Mam přítele už dlouhodobě, máme spolu půlroční holčičku. Jde o to že mě ve vztahu trápí dvě věci, hlavně ta že přítel se ke mě někdy nechová hezky třeba kvůli maličkosti mi řekne že jsem kr..a, a podobne.Taky to někdy pronese jen tak do větru což mě pak trápí ještě víc. Co by jste v takové situaci dělaly nebo jak na to reagovaly? Pak je tu ještě jedna věc že se cítím dost odtržená od mě rodiny což mi nedělá dobře přítel mou rodinu nemá rád takže se nenavstevujeme a když chci jít jen já divne na to reaguje.Je tu někdo kdo zažil to same? dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

683
10.2.20 11:16
@Anonymní píše:
Ahoj maminky. Potřebovala bych znát vás názor. Mam přítele už dlouhodobě, máme spolu půlroční holčičku. Jde o to že mě ve vztahu trápí dvě věci, hlavně ta že přítel se ke mě někdy nechová hezky třeba kvůli maličkosti mi řekne že jsem kr..a, a podobne.Taky to někdy pronese jen tak do větru což mě pak trápí ještě víc. Co by jste v takové situaci dělaly nebo jak na to reagovaly? Pak je tu ještě jedna věc že se cítím dost odtržená od mě rodiny což mi nedělá dobře přítel mou rodinu nemá rád takže se nenavstevujeme a když chci jít jen já divne na to reaguje.Je tu někdo kdo zažil to same? dekuji

To, že jste krava Vám začal říkat po porodu? Dřív se tak nechoval? Návštěvu rodiny bych s ním neřešila, pokud on nechce jít, tak fajn, ale já bych se neomezovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.20 11:19

Jestli si necháváš nadávat a neohradíš se tak se nediv, že ti nadává dál. Měla jsi to řešit při první krávě.
Jak divně reaguje na to, že jedeš za svojí rodinou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 11:27

@Náměsíčná já se ohradim ale výsledek zadnej

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.2.20 11:30

@Náměsíčná no když chci jet za svou rodinou tak třeba používá slova no tak to už se pak ani nevracej nebo využívá malou a říká tak si jet ale bez ní, což samozřejmě bez male nikam nechci

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.2.20 11:31

@alena1995 teď po porodu mi to přijde horší

• Nahlásit
  • Citovat
1324
10.2.20 11:34

A co chceš poradit? Já si nedovedu představit, že by mi partner říkal, kam mám nebo nemám jezdit :nevim: máme každý svoje auto a každý si děláme co chceme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13601
10.2.20 11:39

Co chceš jako poradit? Dostal by přes tlamu a poslechla bych jeho radu, abych se už nevracela :zed: žít s hulvátek, který si na mně léčí komplex bych opravdu nedovedla :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.20 11:48
@Anonymní píše:
@Náměsíčná no když chci jet za svou rodinou tak třeba používá slova no tak to už se pak ani nevracej nebo využívá malou a říká tak si jet ale bez ní, což samozřejmě bez male nikam nechci

No tak to bych jela s malou a už nevracela. Co on by dělal s půlročním děckem kdybys jela sama? Bude hůř to mi věř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
10.2.20 11:50

Takového bych rovnou poslala no asi víš kam.. Mě aby chlap říkal co mám dělat a nemám by nestačil spolknout sliny a už by byl venku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 11:50

@neila no tak to vidím stejne bohužel se mi začínají otevírat oči až teď po porodu a ne před ním

• Nahlásit
  • Citovat
4506
10.2.20 11:57
@Anonymní píše:
@Náměsíčná no když chci jet za svou rodinou tak třeba používá slova no tak to už se pak ani nevracej nebo využívá malou a říká tak si jet ale bez ní, což samozřejmě bez male nikam nechci

A co na tom nechápeš? On nechce, aby ses vrátila. Tak se seber i s dítětem a nevracej se. Udělej to podle sebe, nechápu, že se ho na něco vůbec ptáš nebo se zajímáš o jeho názor.
Je to jenom přítel. Jsi jeho bývalá kámoška, už nejsi partnerka, když by chtěl, abys odtáhla.
Nic si nenamlouvej a zařiď si alimenty na sebe a dítě a jdi pryč. Vem si právníka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4506
10.2.20 11:58
@Anonymní píše:
@neila no tak to vidím stejne bohužel se mi začínají otevírat oči až teď po porodu a ne před ním

Já tohle nechápu, to si holky berou prvního chlapa v dnešní době, kdy se každý kujví a užívá si, že takovéhle věci nejsou vidět včas?
Nebo je tolik mladých lidí vedených k nulové sebeúctě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
10.2.20 12:15

Velmi nesympatický člověk, soudím dle popisu. Navíc se neumí chovat k ženě. Má nějaké kladné vlastnosti, kvůli kterým sis ho vybrala? Nebo vše byla jen přetváŕka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
10.2.20 12:21

Nechápu, že si to necháš líbit. Ostře se ohraď a pokud se ten omezenec nehodlá chovat jinak, tak jednoduše vztah ukonči. Buď v tom chceš žít nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama