Snadný porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kvetinka.neznalka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 18:11
Snadný porod

Existuje porod co nebolí, bez nástřihu a krátké slabé očistky?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 08.01.17 18:14

Jasně, já bych raději stokrát rodila než si jednou nechala trhat kořeny v zubu.

Pipet
Generální žvanilka 24104 příspěvků 08.01.17 18:23

Mě teda bolely oba, po obou malé šití, očistky asi tak normální…
A přesně, když mě o svátkách rozbolely zuby, jak ráááda bych s tím jela do porodnice, kde by to po pár hodinách přešlo :zed: a dostala bych za to miminko :mrgreen:

dandysek
Závislačka 3831 příspěvků 08.01.17 18:24

Jasně, že existuje - můj první porod, absolutně žádné bolesti, nulový kontrakce a přitom otevřená na 10 :D

ka2ka
Extra třída :D 12941 příspěvků 1 inzerát 08.01.17 18:33

Jasně cs ten bolí až po :P

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 08.01.17 18:33
@Pipet píše:
Mě teda bolely oba, po obou malé šití, očistky asi tak normální…
A přesně, když mě o svátkách rozbolely zuby, jak ráááda bych s tím jela do porodnice, kde by to po pár hodinách přešlo :zed: a dostala bych za to miminko :mrgreen:

Tak mohla jsi to zkusit, třeba by tě jen přesunuli o oddělení vedle na psychinu :potlesk: :mrgreen:

granulka
Stálice 72 příspěvků 08.01.17 18:35

Jedine byt v komatu :think:

Hele epidural ci farmaka ti mohou porod pocitove ulehcit. I kdyz ja myslim, ze je to taky i o dusevnim nastaveni. Prevenci nastrihu ti muze byt epink ci aniball. :kytka:

Lada84
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 08.01.17 18:37

Tak boli to, ale vzhledem k tomu, ze do toho jdu potreti, tak to nebude tak horky ;) Nastrih jsem nemela ani jednou. A ocistky asi normal, nebyl to jen den porodu, ale behem par dni o nic neslo. Porod nemusi byt hruza „a la moje znama povidala..“, nikdy dopredu nevis, jak to bude u tebe.. :nevim:

mimi2017
Závislačka 4082 příspěvků 08.01.17 18:40

@kvetinka.nez­nalka A tebe porod teprve čeká? ;) Kdy máš TP? ;)

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 08.01.17 18:46

Jako porod bez bolesti se mi nepodařil nikdy, ač první s menším poraněním někde vpředu, u druhého mini nástřih, a u třetího bez poranění, takže spíš ehčí porody, bolest šílená, ale za to mimčo to stojí. s těmi zuby pravda, taky mě jednou chytil moudrák, bolest skoro srovnatené, ale odměna žádná, jak za porod :zed: jinak teda co se mi osvědčilo, a i jsem četla, že to tak je u více žen, tak pokud ti voda sama nerupne, tak nenechávat moc brzo píchnout, s vodou jsou kontrakce o dost míň bolestivý. mě u prvních dvou voda praskla, ještě než začaly kontrakce, ty začaly až pár hodin poté, u třetího ne, tam mi ji píchli až před tlačením, a fakt to bylo znát, kontrakce v mnohem delších intrvalech až do konce, mnohem kratší, míň to bolelo.

Cristyna
Závislačka 3323 příspěvků 08.01.17 18:48

@kvetinka.nez­nalka samozrejme ze ano..ja mela prekotny porod, strasne rada na nej vzpominam…bez­bolestny, bez nastrihu i natrzeni…do porodky jsem prijela otevrena na 10 a branka zasla ;) vzbudilo me az prasknuti vody, oblekla jsem se a hned se jelo…manzel si delal srandu ze jeste ani neotevrel oci a uz ma na svete druheho syna :) bylo to super! Mela jsem pocit ze jsem snad ani nerodila, nedrzet dite v ruce neverim tomu :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 18:49

Ahoj holky TP porodu mám za necelý měsíc. Jsem divná, když se bojím co bude. Měla jste také nekterá takové pocity strach, že to nezvládnete??? :nevim: :,(

Kriss Tina
Kelišová 5462 příspěvků 08.01.17 18:50

Ja mela porod rychlej, bolelo to jenom par minut, kdyz slo do nejhorsiho, bez nastrihu a ocistky tak normalne :)

Kejmina90
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 08.01.17 19:05

Já měla lehký porod asi 6 hodin od prvních kontrakcí, sice jsem měla nástřih, ale ten se zahojil rychle a samotné nastřihnutí a šití nebolelo, nic moc nebolelo po porodu - hodinu po jsem normálně chodila, atd., bolest to byla, velká, ale jsem migrenička a migrény jsou horší bolest. Záleží i na velikosti miminka, dcera 2,5kg. Kamarádky co rodily „monstra“ přes 4 kg měly všechny velmi bolestivé porody :( ale stejně ta odměna je miminko, takže se to prostě přežije. Jinak očistky - bez těch to asi fyziologicky nejde, první týden jsou silné, ale když dodežuješ hygienu po každém WC, tak to není tak strašné.

MartinaIrena
Extra třída :D 10220 příspěvků 08.01.17 19:06

Doporucuji masaz hraze, ja i segra kazda diky tomu 3 porody bez jakehokoliv poraneni.Nebo holky chvali epi-no. K porodu celkove si myslim je dobre pristupovat optimisticky, s radostnym ocekavanim.Dite matcino rozpolozeni dost vnima a telo take reaguje na stres nebo naopak psychickou pohodu. Personal to rovnez oceni a lepe spolupracuje, muze byt vetsi oporou atd. A k bolesti asi takto, na euforicky porod neverim, ale myslim, ze vnimani bolesti je do urcite miry ovlivnitelne pristupem.Jako nejlepsi ulevovou polohu doporucuju ve sprse na kocicku, dychat zhluboka a pri vrcholu kontrakce kratce jako pes a pak zase zhluboka.
A ver si, zvladnes to!

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >