Teplota po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kvetinka.neznalka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 10:40
Teplota po porodu

Kolik vám naměřili teplotu při či po porodu, zvyšuje porod teplotu? A jak se vyhnout zánětu prsu?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12188 příspěvků 06.01.17 10:45

No při porodu fakt nevim :lol: po obou porodech jsem měla dva dny horečky a pak cca týden vyšší teplotu. Se zánětem zkušenost nemám - při prvním jsem prsa ruzne chladila a nahrivala dle potřeby a v poho. Jen v den nástupu plné laktace to dost bolelo. U druhého uz vse OK.

Herminator
Stálice 59 příspěvků 06.01.17 11:09

Nemela by být žádná teplota, může to značít zbytky obalu nebo placenty v děloze nebo zánět po porodnich zranění nebo i zánět prsu z laktace. Ale taky samozřejmě nemusí, jen bych to asi ne podceňovala.
Ja měla zase teplotu 35,5 první týden.

Suzuveverka
Kelišová 5020 příspěvků 06.01.17 11:48

Proti zánětu prsu - kojit, neprochladnout. Když bylo chladno, vycpávala jsem si podprsenku poskládanou plínou, sice jsem vypadala jak Pamela, ale to jsem v tu chvíli moc neřešila. Při nalití prsů jsem odstříkala do úlevy, pokud se mimino zrovna nechtělo krmit.
Teplota by zvýšená být neměla, to podle mě poukazuje na nějaký problém, ale jistá si nejsem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >