Reklama

Teplota po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kvetinka.neznalka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 10:40
Teplota po porodu

Kolik vám naměřili teplotu při či po porodu, zvyšuje porod teplotu? A jak se vyhnout zánětu prsu?

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9621 příspěvků 06.01.17 10:45

No při porodu fakt nevim :lol: po obou porodech jsem měla dva dny horečky a pak cca týden vyšší teplotu. Se zánětem zkušenost nemám - při prvním jsem prsa ruzne chladila a nahrivala dle potřeby a v poho. Jen v den nástupu plné laktace to dost bolelo. U druhého uz vse OK.

Herminator
Stálice 59 příspěvků 06.01.17 11:09

Nemela by být žádná teplota, může to značít zbytky obalu nebo placenty v děloze nebo zánět po porodnich zranění nebo i zánět prsu z laktace. Ale taky samozřejmě nemusí, jen bych to asi ne podceňovala.
Ja měla zase teplotu 35,5 první týden.

Suzuveverka
Kelišová 5020 příspěvků 06.01.17 11:48

Proti zánětu prsu - kojit, neprochladnout. Když bylo chladno, vycpávala jsem si podprsenku poskládanou plínou, sice jsem vypadala jak Pamela, ale to jsem v tu chvíli moc neřešila. Při nalití prsů jsem odstříkala do úlevy, pokud se mimino zrovna nechtělo krmit.
Teplota by zvýšená být neměla, to podle mě poukazuje na nějaký problém, ale jistá si nejsem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama