Snaha o dítě a průběh

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7
14.4.22 12:44

Snaha o dítě a průběh

Ahoj dámy, slečny
Mám dotaz na všechny které mate zkušenost nebo podobný problém
S přítelem se snažíme o miminko.
Minulý měsíc se mi MS zpozdila o 11 dni nakonec se ale dostavila.
Tento měsíc jsem opět nedostala ms správně ale o 2 dny déle a to jen spineni dnes je to 4 den a pořad jen spineni dnes trochu silnější ale pořad se nerovná ani začáteční MS
Dělala jsem si tt (těhotensky test) byl negativní. Mám bolesti v podbrisku a už asi 10 dni zvětšena prsa což se mi běžné nestává. Nevíte někdo co to muže být? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2174
14.4.22 13:15

Cokoliv, cysta, PCOs, rozhozené hormony. Navštiv gynekologa, budeš moudřejší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
14.4.22 13:26

@lucije28 jsem objednána až na začátek května bohužel moje doktorka je na dovolené v zahraničí ale dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
14.4.22 13:58

Myslím, že to nic nebude a jen se moc pozorujes :) Jinak špinění jsem před MS měla normálně, takže se ti to může v klidu rozjet.. Každopádně budeš moudřejší po návštěvě doktora..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.22 14:43

Možná se moc pozoruješ, můžeš být podvědomě nervózní a kvůli tomu se to nespustí… Mě to tak třeba dělá. Když se soustředím, že už je tolikateho a že už bych to měla dostat… Tak nic. Nebo jak píšeš ty, dlouho spinim, než se to uraci rozjet :lol: A když na to nemyslím, tak šup… Hned to jde. Zkus se hodit do klidu, můžeš klidně zkusit i nějaké babske rady. Mě zabírá čaj z maliníku a horká koupel, nebo sprcha. Kdybys měla stále problém, tak gynda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
14.4.22 16:24

@Gábina D
Děkuji moc ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
14.4.22 16:25

@Barevné klubíčko
Moc dekuji a určitě vyzkouším :oops:
Je to spis takové zvláštní čekání tak si už všímám každé blbiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.22 17:23
@karoll00 píše:
@Barevné klubíčko
Moc dekuji a určitě vyzkouším :oops:
Je to spis takové zvláštní čekání tak si už všímám každé blbiny

To chápu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.22 22:33

Vážně se teď snažíte? Tak to opravdu obdiv 8o

• Citovat
  • Nahlásit
7
14.4.22 23:17

Snažíme.
Ikdyž je teď situace se vším co se děje trochu těžká tak přesto se snažíme :srdce: :andel: :srdce: protože nikdy není tak zle aby nemohlo být hůř. S přítelem jsme spolu přes 7 let a víme že miminko zvládneme finančně i celkově aby mělo vše co potřebuje a mělo spokojený život. Ale dekuji za obdiv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.22 23:21

@karoll00 pane jo.. budiž ti to přáno :)
Já jsem třeba ve 32tt a kdybych věděla jak se to všechno podela, tak do toho nejdu.. ted mam akorat vycitky do ceho dite privedu a jestli se toho vubec doziju :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
7
15.4.22 00:10

Tak to přeji hlavně hodně zdraví oběma a gratuluji :oops: myslím si ze vše dobre dopadne. Nikdy nevíš co ještě horšího by se mohlo stát později. Rikam si ze kdybych to teď nechala být a snažila se až za par let kdy se uklidní světová situace tak bych pak mohla taky litovat ze jsem to neudělala v době kdy bylo ještě vše relativně v pořádku. Ale tohle je vše jen co by kdyby. Budu si přát aby bylo vše v pořádku no. A nelituj ničeho :srdce: až se ti to narodí budes ještě moc rada ze to nakonec takhle dopadlo a věřím ze jsi silná a zvládneš to cele i bez ohledu co se okolo děje :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.22 00:32

@karoll00 jsi moc milá a hodná :hug: myslím, že celej svět si nepřeje nic jinýho ale bohužel situace hodně špatná.. sleduju to realisticky a když zchudneme a zustane u toho, tak budu opravdu vděčná :oops:
Tak držím palce a ať tě odvaha neopustí :)

• Citovat
  • Nahlásit
7
19.4.22 19:57

Tak holky 😍 😍je to tam
6 testu pozitivních + pro kontrolu ještě 1 který vám ukáže i týden tak mám 2-3 týden 😃spineni po 4 dnech přestalo včera 3 testy dnes 4 a všechny pozitivní tak na začátku Května kontrola a snad to bude v pořádku dekuji vám všem ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat