Snaha o miminko a nepravidelný cyklus

Anonymní
22.2.20 23:45

Snaha o mimi

Ahoj všichni. Chtěla bych se zeptat či radu, snažíme se o mimi. Je to už pár měsíců a vím že je to kratší doba ale přesto. Mám nepravidelný cyklus, jak kdy 30 a více dní. Měsíčky mi také trvají jak kdy, nejdříve 5 dní pak 7, později se to točilo kolem 12 dní. :( Neberu antikoncepci už několik let. Zkouším právě Agnucaston a zatím nevím, cyklus mi to nijak nespravilo zatím. Čaje nebo nějaké blbosti okolo nezabírají. Tudíž ani nevím kdy mám ovulaci, testy jsou nespolehlivé a akorát z nich moje peněženka brečí. Poraďte mi, otěhotněla některá z vás i přes nepravidelný cyklus aniž by věděla kdy má ovulaci? :,( Děkuji moc :kytka: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1359
22.2.20 23:49

Ovulační testy jsou nespolehlivé?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23254
22.2.20 23:51
@Anonymní píše:
Ahoj všichni. Chtěla bych se zeptat či radu, snažíme se o mimi. Je to už pár měsíců a vím že je to kratší doba ale přesto. Mám nepravidelný cyklus, jak kdy 30 a více dní. Měsíčky mi také trvají jak kdy, nejdříve 5 dní pak 7, později se to točilo kolem 12 dní. :( Neberu antikoncepci už několik let. Zkouším právě Agnucaston a zatím nevím, cyklus mi to nijak nespravilo zatím. Čaje nebo nějaké blbosti okolo nezabírají. Tudíž ani nevím kdy mám ovulaci, testy jsou nespolehlivé a akorát z nich moje peněženka brečí. Poraďte mi, otěhotněla některá z vás i přes nepravidelný cyklus aniž by věděla kdy má ovulaci? :,( Děkuji moc :kytka: ;)

Tak ať je sex cca 1× za tři dny a musíte se někdy strefit. Jestli teda ovuluješ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
23.2.20 00:26

Ja Jsem taky nevěděla kdy mám ovulaci. Ale spali jsme spolu skoro každý den tak nebylo třeba to nějak zjišťovat a zadařilo se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
492
23.2.20 05:38

Spát spolu jednou za dva, nebo tři dny. Já zhruba vím, kdy mám ovulaci. Poslední dva měsíce si dělám ovu testy, spíme spolu pravidelně a stejně uz pár měsíců nic. Někdy to prostě nejde hned..určitě to jednou vyjde. Hlavně se na to snažit neupinat, i když z vlastní zkušenosti vím, že to moc nejde. Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1092
23.2.20 07:01

Pojišťovna ti hradí snad 6 ultrazvuku za rok, tak se domluv se svym doktorem, že bys měsíčně odchazela na ultrazvuk, aby ti rekl, kdy budeš mít ovulaci. A rovnou si nech klidně udělat hormonální profil - vezmou ti krev a zase se dozvíš více. Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama