Malinik, kontryhel a drmek?

Anonymní
21.2.20 09:33

Malinik, kontryhel a drmek?

Čauky děvčata, mám dotaz, zitra bych to měla dostat a planujou se na to snažení výzbrojit. Myslíte, že můžu brát drmek, pít malinik a kontryhel? Nebude se to nějak tlouct?

Díky za každou odpověď :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

32998
21.2.20 09:44

Maliník určitě ne..
kontryhel a drnek můžeš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 09:55

@smurfka můžu se zeptat proč ne malinik?

• Nahlásit
  • Citovat
15134
21.2.20 10:01

Malinik se bere až ke konci těhotenství, může vyvolat předčasný porod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
21.2.20 10:03
@Anonymní píše:
@smurfka můžu se zeptat proč ne malinik?

maliník způsobuje stahy dělohy..bere se až na konci, kvůli tomu aby při porodu dobře fungovala děloha..( její stahování )
takže na začátku by ti spíše mohla způsobit případný potrat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
21.2.20 10:04

Kontryhle, drnek, listovka..vše je možné..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11642
21.2.20 10:10
@Anonymní píše: Čauky děvčata, mám dotaz, zitra bych to měla dostat a planujou se na to snažení výzbrojit. Myslíte, že můžu brát drmek, pít malinik a kontryhel? Nebude se to nějak tlouct?Díky za každou odpověď :kytka:

Ahoj,

maliník změkčuje děložní čípek a hrdlo to je ti u snažení k ničemu, kontryhel a drmek se doporučuje. Nemám ozkoušeno, ale holky si chválily - kontryhel mužeš i při bolestivé menstruaci :kytka: :mavam: jen u něj dávej i pauzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 10:42

Zatím jsem zkoušela kontryhel minulý měsíc jen do OVu. Déle ne, ani se nedoporučuje a právě jsem někde četla, že malinik taky do OVu, napomáhá prý tvorbě plodného hlenu :think: Tak jsem z toho blázen.

• Nahlásit
  • Citovat
136
22.2.20 01:48

Mno, to se uvádí i u kontryhele nebo skořice.
Drmek a kontryhel někdo bral postupně, kontryhel od MS do OVU a od OVU drmek a někdo najednou a otěhotněly v obou případech a potrat se nekonal.
Takže klidně zvlášť nebo dohromady.
Když ale zjistíš, že jsi v tom, lépe vysadit.
Držím palečky. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
22.2.20 01:51
@Anonymní píše:
Zatím jsem zkoušela kontryhel minulý měsíc jen do OVu. Déle ne, ani se nedoporučuje a právě jsem někde četla, že malinik taky do OVu, napomáhá prý tvorbě plodného hlenu :think: Tak jsem z toho blázen.

Na plodný hlen zaručeně GREP, týden před OVU každý den a hlen budeš mít jako blázen :slight_smile:
Od OVU můžeš pak cca 4 dny ANANAS.
Pak zase už ne, až se plod bude hnizdit.
Jen mu to připraví dobrou „půdu“. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.20 08:21

@Kykyka Děkuji za rady, grep a ananas jsem si dávala už tento měsíc, bylo to znát, to ano, ale asi to nevyšlo. Dnes čekám ms :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama