Snažení 2018 poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 14:45
Snažení 2018 poradit

Ahoj :)
Prosím vás kdo má stím co teď napíšu nějaké zkušenosti tak prosím dejte mi vědět…
S přítelem se snažíme o miminko teď to budou 4 měsíce a týden mě bolelo pod bříškem tak jsem šla na gynekologii a tam mi řekli že mám zánět močových cest dali mi prášky jenom že jsem se s toho pozvracela tak sem je přestala brát a piju neurologickéj čaj ???? teď už je to asi 12 nebo 14 dní co mě neustále pořád bolí pod bříškem a dneska 11.11.2018 bych měla dostat MS jenom že ještě nedorazila myslíte si že se dá otěhotnět i přes zánět močových cest? :think:

Reakce:
Ann-Sylvie
Povídálka 42 příspěvků 11.11.18 14:58

No, proč by nedalo? :nevim:

Lekninka91
Extra třída :D 10423 příspěvků 11.11.18 14:59

neurologickej čaj mě pobavil :lol: :lol: :lol:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 11.11.18 15:01
@Lekninka91 píše:
neurologickej čaj mě pobavil :lol: :lol: :lol:

To jo..a pod bříškem má být asi podbřišek :D

Nora2
Kecalka 131 příspěvků 11.11.18 15:07

Doufám, že jste o vysazení prášku řekla doktorovi a doufám, že to nebyla antibiotika. Jinak na urologický čaj moc nedám. Otěhotnět se dá přes zánět močového měchýře, ale může být problém s nidaci, kvůli zánětu se nemusí vajíčko uhnizdit.

P4ja
Kelišová 6623 příspěvků 11.11.18 15:11

No, pokud jsi přestala brát ATB, tak pořád ješte můžeš mít zánět. Ono se na to prášky nedávají jen pro nic za nic, a aby je každý vysazoval, jak se mu chce.

Nikajejenjedna
Stálice 94 příspěvků 11.11.18 15:18

Jednak proč by nedalo :dance: ale spíš vás pořád bolí ten zánět močáku,neléčený a jen si zaděláváte na zánět ledvin nebo na to že děti nebudete mít vůbec,když vám neseděli ATB jdu si k lékaři pro jiné nebo jiný postup léčby,ale neléčený zánětem se koledujete o trvalé následky,neuro­logicky čaj moc nepomůže,to bude čaj na mozek,kupte si urologický caj,ale to je pouze doplněk k léčbě,zánět nevyřeší , jděte k dr pro ATB,a udělejte tehu test,pokud jste v tom koleduje si o potrat

skorotehotna
Kecalka 332 příspěvků 11.11.18 15:55

Co vám řekl doktor na to vysazeni prášku?

lachtanice86
Kelišová 6660 příspěvků 11.11.18 17:35
@Anonymní píše:
Ahoj :)
Prosím vás kdo má stím co teď napíšu nějaké zkušenosti tak prosím dejte mi vědět…
S přítelem se snažíme o miminko teď to budou 4 měsíce a týden mě bolelo pod bříškem tak jsem šla na gynekologii a tam mi řekli že mám zánět močových cest dali mi prášky jenom že jsem se s toho pozvracela tak sem je přestala brát a piju neurologickéj čaj ???? teď už je to asi 12 nebo 14 dní co mě neustále pořád bolí pod bříškem a dneska 11.11.2018 bych měla dostat MS jenom že ještě nedorazila myslíte si že se dá otěhotnět i přes zánět močových cest? :think:

Neurologickej čaj a pod bříškem? Haha

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >