Snažení CAR 2021

288
20.7.21 21:12

Rok a více snažení - CAR 2021

Ahoj,

najde se tu někdo kdo začíná se sažením přes CAR? (Po roce a víc snažení klasickou cestou)

My jsme po více než roce (skoro 2) snažení a špatné morfologii byli před měsícem na úvodní konzultaci v Repromedě. Rovnou vzali i vzorek pro další spermiogram, krev na genetiku a hormonální profil a klasický ultrazvuk, takže teď čekáme na výsledky, které trvají 6 týdnů. Za 2 týdny máme další konzultaci, kde se dozvíme výsledky a další postup.

Jak jste na tom Vy? Už jste podstoupili nějaká další vyšetření nebo jste také teprve na začátku? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
411
21.7.21 00:05

Ahoj, zatím jsme podstoupili 2 neúspěšně IUI včera jsem začala IVF s dlouhým protokolem. Přeji ti štěstí. Já jsem taková klidnejsi, mám pocit, že pro to něco děláme a na IVF se tesim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
21.7.21 00:27

@claarca Nás pravděpodobně bude kvůli té morfologii čekat rovnou IVF s ICSI, ale zatím se v tom moc nevyznám. Takže snad na ty 2 týdny po schůzce s doktorkou a genetičkou budu moudřejší :D Co znamená IVF s dlouhým protokolem?

Jinak manžel je taky celkově klidnější, že jdeme přes CAR protože aspoň teď budeme mít i ty velké genetické testy a embryo se dá lépe sledovat jestli je v pořádku. Já se toho trochu bojím, protože si pamatuji mamku před 20 lety když si píchala injekce kvůli IVF a já jsem schopná omdlívat úplně ze všeho, očkování a braní krve jsou jistota :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
21.7.21 07:15

@Ardilera Ahoj, jsem na tom dost podobně jako Ty, vzhledem k věku (čerstvě 38) doktor doporučuje rovnou IVF, ale my chceme zkusit aspoň jednu inseminaci - i když mám pocit, tam je pravděpodobnost úspěchu asi jako výhra ve Sportce :nevim: Před necelými dvěma lety jsem asi na třetí pokus otěhotněla přirozeně, ale bohužel to nedopadlo a musela jsem na revizi. Všichni doktoři mě tehdy chlácholili, že když se to povedlo jednou, povede se to i podruhé. No od té doby ani ťuk :roll: Tak si budeme držet pěsti, je to náročné období :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
21.7.21 13:35

Mně doktorka řekla, že úspěšnost IUI je u zdravého páru cca 10%, tak jsme to dvakrát zkusili a už nechceme ztrácet čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
21.7.21 13:36

Jo a co znamená dlouhý protokol úplně nevím, jen je to delší proces než krátký protokol, o pár týdnů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
24.7.21 21:21

Ráda se k vám přidám ;) 6/2019 začátek snažení, 9/2020 zjištěna endometrioza, 2/2021 laparoskopie, odstraněna cysta z vaječníku a průchodnost vejcovodů- v pořádku. Mezi tím sperniogram, také v pořádku, hormonální profil také v pořádku, jen hraniční hodnoty štítné žlázy, nasazen euthyrox a hodnoty šly krásně dolů. Po laparoskopii 6 cyklů s clostilbegydem a filikulometrii, ovulace pokaždé proběhla, bohužel ale stále bez úspěchu :,( Manžel o CAR dlouho nechtěl ani slyšet, ale už si k tomu naštěstí sám došel. Momentálně nás čeká za 3 týdny první konzultace v CAR. Na jednu stranu se strašně těším, a na druhou zase strašně bojím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat