Odhalí ovulační test těhotenství?

Anonymní
19.7.21 10:51

odhali ovu test tehotenstvi ??

Ahoj, prosím o radu. V jedné skupince mi několik ženských napsalo, že ovu test odhalí těhotenství o dost dřív, než test těhotenský.
Ovu byla 12-13DC, dnes 23DC a ovu test viz foto.
Maji pravdu, ze to vypada na tehotenstvi? jsem z toho trosku zmatena. na tt je podle me hodne brzy, do MS mam 6dnů

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21446
19.7.21 10:59

Já měla dvě čárky na ovu testu celý měsíc a těhotná jsem fakt nebyla. Takže si počkej a za šest dnů udělej těhotenskej test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10070
19.7.21 11:00

Ovulační test dělá takové slabé čárky skoro vždycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.21 11:00

Ovu test by měl teda asi sílit stejně, jako když přichází ovu, že? jinak TT nemá smysl, chápu dobře? Ovu testl mám milion, tt koupený zatím nemám :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.21 11:04

@AnastazieB Mě ne, já mám takovou čárku tak den před pozitivním a po pozitivním druhý den už zas mám skoro prázdno

• Citovat
  • Nahlásit
1206
19.7.21 11:10

S blížící se ms se druhá čárka zvýrazňuje.
Zkoušela sis dělat někdy ovu testy celý cyklus?
Jinak ano, ovu test může odhalit těhotenství, ale to by musel být pozitivní ( dvě stejně silné čárky)
Ty ho pozitivní nemáš, vlastně máš klasický ovu test před ms…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10164
19.7.21 11:15
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o radu. V jedné skupince mi několik ženských napsalo, že ovu test odhalí těhotenství o dost dřív, než test těhotenský.
Maji pravdu, ze to vypada na tehotenstvi? jsem z toho trosku zmatena. na tt je podle me hodne brzy, do MS mam 6dnů
Ten test je nagativni.
@Anonymní píše:
Maji pravdu, ze to vypada na tehotenstvi? jsem z toho trosku zmatena. na tt je podle me hodne brzy, do MS mam 6dnů

To na těhotenství nevypadá. Ovulační test by musel být pozitivní. Tvůj je negativní. Ale důležité je udělat těhotensky test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

OK děkuji za odpovědi, mě se to zdálo divné, ty rady z facebooku :) díky holky
dokud MS nepřijde, nebudu dělat ovu testy ani nepoletím pro TT zbytečně :)

• Citovat
  • Nahlásit
26632

Říká se, že ukáže, ale obě čárky musí být stejně silné, stejně jako když je ovulace. Nějaká slabá čárka nic neznamená, ta je celou dobu. Nelov hlouposti týden před ms, nemá to cenu. Až ti vynechá ms kup si těhotenský test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319

Tohle je ovu test kdyz jsem byla na začátku těhotná. Takivy jako ty, ma vetsina zen po cely mesic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
19.7.21 11:44

Mě to ovulační test ukázal ale bylo to dálnice jak blázen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat