Může alkohol uškodit plodu v úplném začátku?

Anonymní
20.7.21 08:43

Těhotenský test je možnost?

Dobrý den mám 2 děti 5 a 1rok. No a snažíme se o mimi už půl roku a pořád nic, nedařilo se. No a tak sem si řekla že zajdeme někam se pobavit. Teď o víkendu v sobotu. Oba s chlapem sme se jak se říká ozrali ale úplně tvrdým nějaký ty drogy prostě akce s kamarádama no a já dnes úterý dělala test protože me strašně bolí prsa jako dlouho ne (24dc 12dpo) mens mívám 29dc. No a co ono // jedna sice hodně slabá, ale to u těch předtím nikdy nic. Nevěřila sem svým očím a udělala ještě jeden. Vyšel taky pozitivně.
Má otázka nemůže se miminku něco stát nebo nějakou poruchu mít. Kruci jakto že se to povedlo zrovna tento měsíc. Ale Sem šťastná úplně ❤️💋. Budeme mít naše vysněné třetí štěstí. Těším se až přijde manžel z práce a prozatím své tajemství mu oznámím. Bude nás 5💝

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22507
20.7.21 08:49

Může, ale to poznáš, kdyby se něco stalo tak v začátku, tak to v prvním trimestru samo odejde. Ten začátek je stejně buď a nebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
20.7.21 08:50

Ty mas doma 5ti a 1lete dite a jdes si chlastat do mrtva a jeste si das drogy? Kdyz se snazite o dite? Jeste k tomu, kdyz vis, ze uz jsi byla nejaky dpo, takze uz tam mohlo zacinat tehu? Doufám, ze jsi troll, protoze jinak je mi z tebe zle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26641
20.7.21 09:01

Kecáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
20.7.21 09:01

Takže si to shrneme. Paní má dvě malé děti, snaží se o třetí a jde si upít do němoty a ještě si k tomu zobne drogy…A my, abychom měli aspoň to jedno, tak kvůli tomu musíme absolvovat dvě kola psychotestů…(adopce) Je tohle možný???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18088
20.7.21 09:07

Další tupaňa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4340
20.7.21 09:13

Troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2436
20.7.21 09:18

Že ses zlila, fajn, nebudeš jediná, komu se to na začátku stalo, to by snad vadit nemělo, ale drogy? Jako vážně? Já většinou nikoho nesoudím, každej ať si žije podle svého, ale pokud se snažím, tak drogy jsou pase de taše snad.. Jak říkají dámy zde, snad se nic nestane. A trochu mimo, nechápu, jak se pak někdo po propité noci a drogách může starat o tak malé děti.. :think: jsem celkem mladice, mám doma dvě, mladší pět měsíců, ale stačí, že si dám jednou za čas večer po uložení dvě Frisca a jdu spát o dvě hoďky později než normálně, a druhej den jsem jak prastena palicí.. Jak vy to zvládáte..:think: zajímavé..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
20.7.21 11:34

Stava se, že zena otěhotní pod vlivem, i drog, asi proto, že je uvolnena. Pokud plod vydrží tento začátek, bývá v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24074
20.7.21 11:48
@Takco píše:
Stava se, že zena otěhotní pod vlivem, i drog, asi proto, že je uvolnena. Pokud plod vydrží tento začátek, bývá v pořádku.

Všechny VVV vznikají na samém počátku těhotenství. Takže pokud plod vydrží, klidně může být poškozený. Zvlášť u ženy, která chlastá a bere drogy. Poprvé se to nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
20.7.21 14:59

Podle mě to takhle v začátku nemá vliv, vždyť není ještě placenta a plod není napojený na krevní oběh matky. Pokud tam bude vývojová vada, tak to nebude kvůli alkoholu ani drogám z víkendu, ale prostě chyba v genu, to se stává běžně, proto velká část těhotenství skončí už v začátku. ale jestli bereš drogy častěji, tam to může mít vliv na kvalitu vajíček, takže to určitě může přispět k nějaké vadě. O nějaké zodpovědnosti vůči dětem, co už máš, ani nemluvě. Drogy jsou prostě neomluvitelné, když se staráš o děti :( ale na to ses neptala, tak nebudu víc moralizovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat