Snažení listopad 2021

• Fotoalbum (20)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.10.21 17:41

Snažení listopad 2021

Ahoj, začnu anonymně, protože to zatím nechci nikde ventilovat :lol:
S manželem už máme čtyřletou dcerku, původně jsme chtěli ještě rok čekat, ale pak jsme si řekli, že to teď v listopadu zkusíme, protože bychom si přáli lvíčka :mrgreen:
První těhotenství se nám povedlo na poprvé, tak jsme zvědaví, jestli se i teď zadaří nebo ne…bereme to s nadhledem, jako takový experiment :D
Má to někdo podobně? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10751
27.10.21 18:23

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
27.10.21 19:01
@Cenarius píše:
Ne.
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 19:18

@Cenarius @Krista 1 tedaaa…tak obsáhle komentáře jsem ani nečekala :mrgreen:
Každopádně přeji alespoň hezký večer, dámy :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 19:25
@Anonymní píše:
S manželem už máme čtyřletou dcerku, původně jsme chtěli ještě rok čekat, ale pak jsme si řekli, že to teď v listopadu zkusíme, protože bychom si přáli lvíčka :mrgreen:
První těhotenství se nám povedlo na poprvé, tak jsme zvědaví, jestli se i teď zadaří nebo ne…bereme to s nadhledem, jako takový experiment :D
Má to někdo podobně? :)

Také máme čtyřleté dítko a pohráváme si s myšlenkou zda jít do druhého nebo ne, trochu se bojíme žárlivosti

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 19:28
@Anonymní píše:
Také máme čtyřleté dítko a pohráváme si s myšlenkou zda jít do druhého nebo ne, trochu se bojíme žárlivosti

My o tom s dcerkou mluvíme a sama říká, že by doma chtěla miminko…samozřejmě, že realita je něco úplně jiného, ale to se uvidí až ve chvíli, kdy to nastane :D

• Citovat
  • Nahlásit
8925
27.10.21 19:33
@Anonymní píše:
Má to někdo podobně? :)

Nejdřív manžovi udělej pořádnou večeři, ať si chlapec počvachtá. Pak večer vlítněte na tuleníčko a mazleníčko. Ale pozor! Hlavně ať je ovulka a správný hleník. A to by bylo aby se mimísek nepodařil. :kytka:

:roll: :roll:
Ne, nemám to tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
27.10.21 20:33

@Šmoulice Joo…asi si navodíme tu správnou atmošku :lol:
Tenkrát jsem si měřila teplotu, takže jsem měla ovulaci vypozorovanou a dušík jsem našla hned 10DPO…teď se ale nijak nesleduji, tak tomu necháme trochu volný průběh a uvidíme :)

A jak jsi na tom ty? Snažíte se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
28.10.21 17:46

Ahojky, přidám se tu k Vám☺️ Jsem dnes 11DC a čekám, kdy a zda vůbec bude ovu. První měsíc si poctivě dělám ovu testy už hned po MS, abych věděla, jak na tom jsem. Mám hodně dlouhé a nepravidelné cykly, takže uvidím, kdy bude. Po MS jsem měla snehobilé testy a dnes konečně alespoň náznak ducha na ovu testu, tak uvidím, zda bude silit a kdy bude pozitivni☺️Jinak se snažíme cca od února, ale spíš jsme tomu nechávali volný průběh. Jsme už trochu starší ročníky 😆 😆 😆A jak vy? Je na to tady někdo obdobně a čeká na ovu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
28.10.21 20:23

@zabickap Ahoj, vítám tě tu 😊
Koukám, že to bereš pěkně poctivě a nenecháváš to náhodě :palec:
Já jsem před dcerou měřila bazální teplotu a měla jsem to vše vypozorované…teď to zatím nehrotím.
Dnes jsem 8DC, takže příští týden bude plný lásky :lol: Původně jsme chtěli začít až za rok, ale řekli jsme si, že zkusíme toho lvíčka 😁
A snažíte se o první mimi? A co si mám představit po pojmem starší ročník? 😅 Mně s manželem je 29 ✌️😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
28.10.21 20:41

@kristyna92
My už máme dvě starší deti(10 a 8 let) a rádi by jsme do party ještě jednoho človíčka ☺️ Mě je za měsíc 37 a manželovi bude 40.Takze uvidíme, jestli to ještě pujde😉Já mám dlouhé cykly, takže možná pak budeme testovat ve stejnou dobu☺️ A jak dlouho se teď snažíte o druhé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
28.10.21 21:35

@zabickap Jee…tak to je krásný…měli byste to doma s mimčem zase takové oživené 😊
My se snažíme teď první měsíc, řekli jsme si, že to prostě zkusíme a uvidíme ❤️ U prvního jsem měla pozitivní test už 10DPO, ale teď bych to chtěla zkusit nehrotit a počkat dýl…ale kdo ví jestli to vydržím 🙈 🤣
Tak budu držet palečky a jsem zvědavá jak ti budou vycházet ty ovu testy…já je zatím nikdy nezkoušela 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
29.10.21 07:46

@zabickap ahojky, ja jsem dnes 7dc
Zitra uz zacnu s ovu testy. Budeš taky měřit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
29.10.21 10:27

@snezenka12345
Ahojky, jj určitě budu. Tento měsíc to chci brát poctive☺️Já jsem 12DC, ale mám dlouhé cykly, tak si myslím, že ovu bude až tak 15-17DC.Jak ty? Ty už jsi předešlé měsíce testovala ovu a víš cca, kdy bude? Nebo taky testuješ takto hned po MS poprvé? Vypadá to, že příští týden bude takový „týden lásky“ 😁 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
29.10.21 14:16

@zabickap měřila jsem při prvním těhotenství. Teď poprvé začínám. Tak nevím jestli je vše stejně. Než jsem otěhotněla měla jsem ovulaci 10-11dc :dance: dnes jsem to už nevydržela a zkusila jsem raději. Je zvýšenej.. dušík.. tak uvidíme jestli už bude sílit a bude pozitivní brzy. Takže jsem už začala :mrgreen: kéž by to vyšlo.
Ty poprvé? Jak dlouho se snažíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat