Snažení o prvního špunta v 35 letech

2
28.10.20 22:59

Snažení o prvního špunta v 35 letech

Zdravím Vás dámy :mavam:

Jsem tu dnes prvně a zahnalo mě sem mé snažení o prvního potomka. Bohužel mi ale už táhne na 35. Dala jsem si na čas, jelikož jsem 12 let ztratila s chlapem, který se v tomto směru k ničemu neměl a teď s novým přítelem do toho chceme po dvou letech praštit. Zkoušíme to od června a zatím se nezadařilo. Byla bych ráda za sdílení zkušeností těch z vás, které na tom jste nebo jste byly podobně.

Díky a hodně štěstí všem :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.10.20 23:08

Já, na první dobrou. U 4 roky později pro velký úspěch opáčko. Také napoprvé. Držím pěsti :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
K82
1320
28.10.20 23:24

@Eli-P
Kamaradka porodila 1. V 37 po trech letech prumerneho snazeni, v necelem roce synka si s muzem jednou jedinkrat vrzli na ostro a v dubnu bude mit druhe :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 23:35

Já tedy už v 35 letech rodila dceru. Otěhotněla jsem po půl roce snažení, ale přítel jezdil domů jen na víkendy a dovolenou, takže mi to přijde celkem rychlost. Druhé jsem pak stihla ještě před čtyřicítkou, skoro v 39 letech. A to jsem otěhotněla tři měsíce po samovolném potratu. To nevydařené těhotenství předtím bylo na základě snažení, nesnažení, kdy jsme praktikovali přerušovanou soulož a přítel se rozmejšlel, jestli tedy jo, nebo ne. Mě pořád tvrdil, že ne, já přemlouvala na další. TAkže občas přerušil a občas nepřerušil. No, po tom potratu už tedy jsme se snažili oba :mrgreen: Za odměnu se mu narodil vytoužený syn (má celkem 4 holky :mrgreen: )

• Citovat
  • Nahlásit
24
28.10.20 23:44

Já jsem se mamce narodila v 43. Všichni jí říkali, že je to pozdě a že budu postižená-nejsem. :)
(Jsem třetí dítě)
Brácha(nejstarší) se mamce narodil ve 32 (doktoři ji vsugerovali, že nemůže mít děti), rodiče se snažili víc než 10 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
29.10.20 00:05

Tak zatím samá pozitiva, to je skvělé :palec: Ale při pročítání jiných diskusí si připadám trochu provinile. Nedělám si ovulační testy, neměřím bazální teplotu, neužívám žádné podpůrné prostředky, ani nelítám po vyšetřeních. Možná, že mi to kvůli tomu bude trvat déle, ale asi bych z toho zblbla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 00:31
@Eli-P píše:
Tak zatím samá pozitiva, to je skvělé :palec: Ale při pročítání jiných diskusí si připadám trochu provinile. Nedělám si ovulační testy, neměřím bazální teplotu, neužívám žádné podpůrné prostředky, ani nelítám po vyšetřeních. Možná, že mi to kvůli tomu bude trvat déle, ale asi bych z toho zblbla.

Já to při dceři taky neřešila. Ani jsem nebrala kyselinu listovou, nic. Až po tom potratu, to už jsem tedy nakoupila Nosifol, zobala listovku a k Nosifolu byly zdarma ovulační testy, tak jsem je vyzkoušela, jestli vůbec nějaká ovulka probíhá. No, jenže já jsem celkem na to těhotenství spěchala, dřív, než si to přítel rozmyslí. No, teď po čtyřech letech se směje, že jsem ho stejně znásilnila a otěhotněla z tohoto sexu, kdy on byl připitej. No, já sama nevím, z kterého sexu to bylo, to jsem ho znásilňovala opakovaně, ale je fakt, že jak jsem měla jednou pozitivní ovu test, tak to jsem ho uháněla pěkně :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
28254
29.10.20 00:34
@Eli-P píše:

Otěhotněla jsem ve 35 po víc jak roce snažení bez testování bazální teploty, lítání po doktorech a dělání si testu den po sexu. Ale to neznamená, že ty na tom budeš stejně. Každopádně bych chodila na prevenci na gyndu a po roce možná chtěla vědět, proč to nejde. Kdybych ty děti chtěla třeba určitě dvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3367
29.10.20 00:41

:think: Hmm, ale z měření BT by jsi určitě nezblbla…mě to bavilo a hlavně jsem zjistila kdy mám ovu…naše frekvence totiž vždycky byla žalostná :roll:… takhle se zadařilo hned další cyklus po 2 měsících měření… Není to o zblbnutí, ale o tom, že ti není 20 a nemáš dalších 10 let na pokus omyl…Promysli to. Já nakoupila inositol pro oba dva, brala listovku, 2 měsíce měřila a další měsíc se zadařilo… Porodila jsem v 36, a za další 2 roky se zadařilo hned na poprvé…
Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
29.10.20 01:21

@Eli-P na prvni dobrou ve 34 letech, ale jen Díky tomu, ze jsem si koupila ovu testy a snazili jsme se v tyto dny (btw moje plodne dny vychazely na obdobi ms-rozhazene cykly).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
29.10.20 06:00

Ve 40 po 4 měsících. Těhotenství v 17 tt skončilo potratem. Příčina nezjištěna.
Holky, nepište, ze něco “zobete” to se nedá číst :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50069
29.10.20 06:33

Moje žena už tu, bohužel, nenapíše. Taky rodila v 36 letech- mám krásnou, pětiletou holčičku. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2054
29.10.20 07:45
@Eli-P píše:
Zdravím Vás dámy :mavam:

Jsem tu dnes prvně a zahnalo mě sem mé snažení o prvního potomka. Bohužel mi ale už táhne na 35. Dala jsem si na čas, jelikož jsem 12 let ztratila s chlapem, který se v tomto směru k ničemu neměl a teď s novým přítelem do toho chceme po dvou letech praštit. Zkoušíme to od června a zatím se nezadařilo. Byla bych ráda za sdílení zkušeností těch z vás, které na tom jste nebo jste byly podobně.

Díky a hodně štěstí všem :hug:

Vítej :kytka:
Zkus si zajít na vyšetření, my se snažili od 33 (do té doby práce, stavění domu atd., prostě jsme chtěli být zajištění) a jen díky klinice máme na cestě mrňouska. Žádný problém u nás nikdy nenašli a přesto jsme se snažili 3 roky a nic.
Držím palce a neztrácej čas. Ještě není pozdě, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2054
29.10.20 07:46
@Dorotka101 píše:
Ve 40 po 4 měsících. Těhotenství v 17 tt skončilo potratem. Příčina nezjištěna.
Holky, nepište, ze něco “zobete” to se nedá číst :mrgreen:

Taky ti to evokuje drůbež, jak zobe zrní? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2054
29.10.20 07:48
@Eli-P píše:

Nezblbla, když k tomu budeš přistupovat rozumně.
Nehysterčit, příště se pídit po příčině, to není nic špatného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama