Vytékání tekutiny z bradavky

313
28.10.20 17:09

Vytékání tekutiny z bradavky

Ahoj holky, s přítelem se skoro 3roky marně snažíme o první miminko. Poslední ms byla 2.10. Ale byla jiná slabá skoro žádná kromě prvního dne co sem to měla silnější. Po ms už sem to neřešila ale občas mi je na zvracení, pnutí v břiše a bolest hlavy. Udělala sem si 24.10. Test a ukázalo mi toto viz.foto.
Považuji to za rysky ikdyz se mi to stalo poprvé. Ovu byla někdy kolem 18-20.10.
Ale teď k mému dotazu od včerejška to je 27.10. Mi začala po zmáčknutí pravé bradavky vytekat průhledná tekutina vždy jen kapka. Dnes to pokračuje. Když to utru do kapesnicku tak je to nažloutlé.
Další tt už jsem si nedělala, nemám doma ale ikdybych byla těhotná z předchozího cyklu tak už musí být na tt dálnice. Nemáte stim někdo zkušenosti prosím? **

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1837
28.10.20 18:06

Takovou, že tekutina z bradavek u mě nic neznamenala. Na testech mi to přijde spíš jako ryska, ale můžu se plest. Může to být fotkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4195
28.10.20 18:08

Přestaň si mačkat bradavky a navštivte CAR, jestli se vám tři roky nedaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
28.10.20 18:13
@Kamkam píše:
Takovou, že tekutina z bradavek u mě nic neznamenala. Na testech mi to přijde spíš jako ryska, ale můžu se plest. Může to být fotkou.

Děkuji za odpověď, určitě to fotkou není. Taky si myslím, že to jsou rysky. Jen mě zarazila ta vodička. Zítra si asi raději zavolam na gyndu jestli mi poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
28.10.20 18:15
@Čičorečka píše:
Přestaň si mačkat bradavky a navštivte CAR, jestli se vám tři roky nedaří.

Děkuji za zprávu, do Caru mi dá gynekolozka žádanku až když se po půl roce nezadari s clostilbegytem. Neboj už sem to sní řešila.
A bradavky bych si sama od sebe nemackala ale včera sem měla na podprsence malý mokrý flicek. Proto sem zkusila jestli je to z bradavky a ejhle bylo. Jinak se nezkoumam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4195
28.10.20 18:25
@AndulkaGa píše:
Děkuji za zprávu, do Caru mi dá gynekolozka žádanku až když se po půl roce nezadari s clostilbegytem. Neboj už sem to sní řešila.
A bradavky bych si sama od sebe nemackala ale včera sem měla na podprsence malý mokrý flicek. Proto sem zkusila jestli je to z bradavky a ejhle bylo. Jinak se nezkoumam

Do CARu nemusíš mít žádanku. Klidně se tam objednej hned. Ať třeba ten Clostilbegyt nebereš zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
28.10.20 18:28
@Čičorečka píše:
Do CARu nemusíš mít žádanku. Klidně se tam objednej hned. Ať třeba ten Clostilbegyt nebereš zbytečně.

Ahaaa, tak to děkuji za nové info. Mě dr. rekla že když po půl roce nezabere tak mi dá žádanku. Po ms mám dojít na utz tak se jí nato poptám 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
28.10.20 18:31

Já bych spíš zkusila další test za dva dny😉
Nikdy jsem na žádným testu rysku neměla..buď to byl duch nebo úplně sněhobílo :wink: možná si měla ovulku dřív. Když ani vlastně pořádně nevíš jakej den :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
28.10.20 18:41
@Gemulka píše:
Já bych spíš zkusila další test za dva dny😉
Nikdy jsem na žádným testu rysku neměla..buď to byl duch nebo úplně sněhobílo :wink: možná si měla ovulku dřív. Když ani vlastně pořádně nevíš jakej den :wink:

Poslední tt jsem si dělala toho 24. A zítra mi ppl doveze testy co sem si objednala 😊 tak určitě zkusím. Bude to 5dni od posledního testu a to už by mělo jít vidět více když by se jednalo o těhotenství 😊
Ale máš pravdu žádnou rysku mi to taky nikdy neukázalo ani po hodně dlouhé době (třeba 2hodin)
Děkuji za naději 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
28.10.20 18:48

@AndulkaGa tak přeju hodně štěstí 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
28.10.20 18:49

@AndulkaGa já se snažila o Mimi celkem 5 let..a za testy jsem utratila ani radši nechci vědět kolik 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
28.10.20 18:52
@Gemulka píše:
@AndulkaGa tak přeju hodně štěstí 🙂

Děkuji moooc ♥️
Podařilo se nakonec přirozeně nebo car? 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1837
28.10.20 19:41
@AndulkaGa píše:
Děkuji za odpověď, určitě to fotkou není. Taky si myslím, že to jsou rysky. Jen mě zarazila ta vodička. Zítra si asi raději zavolam na gyndu jestli mi poradí.

Vodičky bych se nebála. Uvidíš, co ti na to řekne. Já ji měla roky před tím než jsem otěhotněla. Celkem běžně. Taky jsem na to přišla jednou úplně náhodou. Nevím, třeba je to u někoho normální. Nebo je to touhou po dítěti, někdo to třeba může mít kvůli zvýšenému prolaktinu nebo třeba z dráždění bradavek při sexu. Ten zvýšený prolaktin může být taky při otěhotnění problém, ale hladiny hormonů už ti dr asi za tu dobu kontrolovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4195
28.10.20 19:41
@AndulkaGa píše:
Ahaaa, tak to děkuji za nové info. Mě dr. rekla že když po půl roce nezabere tak mi dá žádanku. Po ms mám dojít na utz tak se jí nato poptám 😊

Já si myslim, že nasazovat dryák typu Clostilbegyt bez toho, abyste byli vyšetření oba dva, je zbytečný zásah do těla. Jestli se vám tři roky nedaří, bude problém třeba odhalit, ne zkusmo nasadit hormony. Zbytečně zatěžuješ tělo, aniž bys věděla, kde je problém. Zítra zavolej do nejbližšího CARu a objednej vás na konzultaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
28.10.20 20:02
@Kamkam píše:
Vodičky bych se nebála. Uvidíš, co ti na to řekne. Já ji měla roky před tím než jsem otěhotněla. Celkem běžně. Taky jsem na to přišla jednou úplně náhodou. Nevím, třeba je to u někoho normální. Nebo je to touhou po dítěti, někdo to třeba může mít kvůli zvýšenému prolaktinu nebo třeba z dráždění bradavek při sexu. Ten zvýšený prolaktin může být taky při otěhotnění problém, ale hladiny hormonů už ti dr asi za tu dobu kontrolovala.

Taky už sem si o tom prolaktinu něco přečetla 😊 dráždění neproběhlo, právě sem byla celý den doma a pak na večer ten výtok nebo jak to nazývat 😊 uvidím, test si udelam a zbytek budu asi řešit s dr. Projistotu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat