Píchnutí Ovitrelle a snažení

Anonymní
28.10.20 12:29

Ovitrelle kdy snažení

Ahoj, prosím o radu, kdo máte zkušenosti. V úterý byl folikul 18mm, ve středu večer mám píchnout Ovitrelle a snažit se od pátku. Není to pozdě?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1191
28.10.20 13:32

Neni..snazit se ale urcite muzete porad..klido dnes, v patek, v nedeli, nebo od ted do nedele kazdy den..jak to zvladnete s manzelem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 15:01
@Melodie91 píše:
Neni..snazit se ale urcite muzete porad..klido dnes, v patek, v nedeli, nebo od ted do nedele kazdy den..jak to zvladnete s manzelem

No doktor právě říkal dát si pauzu a jít do toho až v pátek, že to je lepší :)

• Citovat
  • Nahlásit
1191
28.10.20 17:44
@Anonymní píše:
No doktor právě říkal dát si pauzu a jít do toho až v pátek, že to je lepší :)

Na to se nazory asi ruzni, nam zas rikala doktorka, ze 1× za 2 dny idealni, ze zas kdyz jsou spermie starsi, tak se zacinaj rozpadat, a ze kdyz jsou spermie ok, tak ta pauza neni nitna..,ale zase, co doktor, to nazor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
21.11.20 19:00

Já si píchala teď ve středu ráno a sex měl být ve čtvrtek večer, s tím že jsem si ve čtvrtek večer dělala ovulační test a byl už pozitivní takže jsem se snažily ve středu večer a ve čtvrtek večer.
Tak snad se to povede :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3714
21.11.20 19:18
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o radu, kdo máte zkušenosti. V úterý byl folikul 18mm, ve středu večer mám píchnout Ovitrelle a snažit se od pátku. Není to pozdě?

Za mě to od pátku dál už může být pozdě a já bych to neriskovala.
Po ovitrelle by měl folikul prasknout za 48 hodin - což by byl pátek večer. Jenže na těch 48 hodin se nedá 100% spolehnout - a rozhodně je lepší, když spermie na vajíčko čekají, než když ho musí nahánět - ono totiž ideální doba na oplození vajíčka je 12 hodin po ovulaci, pak šance rapidně klesá.
No a pak mám ještě osobní zkušenost - mě praskaly folikuly dřív. Takže kdybych já čekala dle rady až do pátku, prošvihla bych to.
Určitě bych se snažila už ve čtvrtek a v pátek to zopakovala. Nebo st+čt+pá - v ten pátek to můžete zkusit načasovat na těch 48 hodin od píchnutí.
Držím palce, ať to vyjde!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 19:24

Tak my to dřív než v pátek večer nestihli. :( No a nevyšlo to. Otázka je jestli to bylo načasováním nebo něčím jiným, protože se nedaří už rok a půl. No tak uvidím, jak tento cyklus. To už budu plánovat fakt dřív :)

• Citovat
  • Nahlásit
3714
21.11.20 22:09

A teď si nejsem jistá, jestli nekecám a není to 36 hodin od píchnutí…
No, na pátek bych to fakt nenechávala - přijde mi to hodně hraniční. A lepší tam poslat dvě dávky dřív než jednu pozdě ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
21.11.20 22:47

Brzo pichly Ovitrelle

Ahoj, ja uz tady x hodin premyslim, jestli moje doktorka neudelala chybu. V patek rano 20.11. Mi namerila 12DC asi 3 folikuly o velikosti 14-17mm (po clostylbegytu). Vecer ve 22:00 jsem si pichla Ovitrelle, ale premyslim jestli to neni brzo.. Doktorka rikala pichnout hned.. minuly cyklus jsem byla taky na stimulaci a pichla mi Ovitrelle kdyz jsem mela 12DC a velikost cca 14mm…
Ale ted ctu, ze se picha tak kolem 18mm 14DC… jsem z toho ted smutna, protoze rikala ze znovu uz mi clostylbegyt neda kdyz se to nepovede.. Myslite, ze to bylo pichnute brzo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
22.11.20 20:00
@Mikuka píše:
Ahoj, ja uz tady x hodin premyslim, jestli moje doktorka neudelala chybu. V patek rano 20.11. Mi namerila 12DC asi 3 folikuly o velikosti 14-17mm (po clostylbegytu). Vecer ve 22:00 jsem si pichla Ovitrelle, ale premyslim jestli to neni brzo.. Doktorka rikala pichnout hned.. minuly cyklus jsem byla taky na stimulaci a pichla mi Ovitrelle kdyz jsem mela 12DC a velikost cca 14mm…
Ale ted ctu, ze se picha tak kolem 18mm 14DC… jsem z toho ted smutna, protoze rikala ze znovu uz mi clostylbegyt neda kdyz se to nepovede.. Myslite, ze to bylo pichnute brzo?

Trochu jsem pátrala na netu a mělo by to být v pořádku ;) Píšeš, že našla tři 14 až 17 a těch 17 je určitě ok. Držím pěsti ať to dobře dopadne :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3220
22.11.20 20:11

@Mikuka Měla jsem to dost podobně, 12 DC - folikuly 18,16 a 12 mm, píchala jsem si ještě ten den ovitrelle a 13DC jsem šla na IUI, ovulace proběhla ten den večer. Teď nezbývá než čekat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama