Zpět na web

  • načítám...

IMG_20201025_144555.jpg

Ahoj holky, s přítelem se skoro 3roky marně snažíme o první miminko. Poslední ms byla 2.10. Ale byla jiná slabá skoro žádná kromě prvního dne co sem to měla silnější. Po ms už sem to neřešila ale občas mi je na zvracení, pnutí v břiše a bolest hlavy. Udělala sem si 24.10. Test a ukázalo mi toto viz.foto. Považuji to za rysky ikdyz se mi to stalo poprvé. Ovu byla někdy kolem 18-20.10. Ale teď k mému dotazu od včerejška to je 27.10. Mi začala po zmáčknutí pravé bradavky vytekat průhledná tekutina vždy jen kapka. Dnes to pokračuje. Když to utru do kapesnicku tak je to nažloutlé. Další tt už jsem si nedělala, nemám doma ale ikdybych byla těhotná z předchozího cyklu tak už musí být na tt dálnice. Nemáte stim někdo zkušenosti prosím? **

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...