Snažení se po tělísku

3
22.4.21 14:18

Snažení se po tělísku

Aho,
Poslední dny se s manželem bavíme o druhém miminku (máme doma holčičku), mám tělísko a v úterý jdu k Dr. Uvažujeme o vyndání a druhém prckovi.

Holky prosím:

1. musím dopředu nahlásit Dr, že chci vyndat nebo to stačí až tam budu?
  1. může vytáhnout kdykoli nebo to musí být před/během/ po ms?

Za jak dlouho jste po vyndání otěhotněly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63
22.4.21 14:24

Hlásila jsem až v ordinaci, vyndá kdykoliv během cyklu, otěhotněla jsem za 3m :palec: :palec: Měla jsem Mirenu a mám znova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1785
22.4.21 14:27

Ja jsem vyndani hlásila do telefonu, když jsem se objednávala. Vyndavala jsem ho proto, ze mi nesedlo, dítě jsme chtěli a měli až později. Ale na otěhotnění by to žádný vliv mít nemelo, můžeš hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
22.4.21 14:29

Ahoj, hlásila jsem doktorovi dopředu, že chci vyndat tělísko a bylo mi řečeno, že mám počkat na MS a přijít nejlépe 3-4 den při menstruaci, tělo je uvolněnější a aby tam nezůstal nějaký zbytek - no, stejně jsem pak během 14 dni “vyplavila” 2 umělohmotné kusy z tělíska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
22.4.21 14:29

@Midaku

Já se objednávala na prevenci a jelikož manžel není ještě úplně rozhodnutý, tak mě nenapadlo se zeptat do telefonu :mrgreen:

Mě sedí, mám ho už téměř 3 roky, ale chtěla bych ještě jedno mimčo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1785
22.4.21 14:34

@Baby2017 Tak není nic jednoduššího, než si tam zavolat, ne? Nebo se zeptej primo tam, a když to nebudou chtít bez prwdchozi domluvy udělat tak se domluvíte na jindy. Ale myslím, že to v klidu udělají i tak. Každopádně pokud manžel není rozhodnuty, asi je nesmysl tělísko dávat pryč, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
22.4.21 14:43

Já jsem doktorovi dopředu nic neříkala. V ordinaci se snažil tělísko vytáhnout, ale bohužel to nešlo. Musela jsem ho jít vytáhnout pod narkozou, a pak následovalo šestinedělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
22.4.21 15:29

@Midaku

Samozřejmě, že to záleží i na manželovi a právě proto jsem se Dr zatím neptala, manžel mi řekl, že do útery mi řekne, proto mě jen zajímalo, jestli to jde i bez předchozí domluvy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat