Snažení, už šílim

266
22.3.16 16:12

Snažení, už šílim

Ahoj holky,

probírám se tady diskusemi, ale mám tolik otázek, že prostě musím založit téma.
Snažíme se s manželem o druhé miminko, tento měsíc jsem měla menstruaci 3.3. a trvala 7 dní. Včera jsem začala špinit, tak jsem si dnes koupila ovulační testy a jeden těhotenský. Ovulační mi vyšly pozitivně a těhotenský bych řekla, že negativně, spíš tam tu čárku tuším, než vidím. :mrgreen: Mc nechápu ten ovulační test, protože pokd by mi začínala teď menstruace, ktero mám dostat za 5 dní, tak by přce nevyšel ovulační test pozitivně ne? Nebo je možné, že mám ovulaci takhle těsně před menstruací? Moc si přeju, aby to byla nidační krvácení. Mohl by ovulační test ukáat případné těhotenství, když na těhu ještě nic není?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

pavlats
22.3.16 16:18

Mohl, ale vydrž. Nic jiného se poradit nedá. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
3195
22.3.16 16:24

:hug: Vydrž a přeji hodně štěstí.. Jinak já otěhotněla poprvé den po MS… Teď týden před MS… Takže možné je asi všechno.. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29160
22.3.16 16:51

@Míša Bery já nevím, nikdy jsem to nezkoušela, ale některé extra nedočkavé používají jako těhotenský test ten ovulační. Vychází se z toho, že hormon hcg a LH jsou si strukturně velice podobné, liší se jen v jedné podjednotce a kupodivu ten test, který má cílit na LH (tj. ovulační) dokáže detekovat hcg dřív než pravý těhotenský test. Ale fakt nevím, já nikdy netestovala před očekávanou MS, jen prostě za dobu, co jsme se snažili (a že to o první nějaký ten rok vzalo), tak jsem toho načetla dost a jednu dobu bylo testování extrarané gravidity ovulačníma testama dost populární. Takže držím palce, ale zatím bych byla hodně při zemi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama