Snažení ve 30ti a více letech

Anonymní
16.4.10 17:39

Snažení ve 30, a více letech

je tu někdo komu je 30 let a více, kdo se teprve snaží o miminko?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17258
16.4.10 18:04

Ahoj, mně je 30 sice jen měsíc a půl, ale snažíme se o miminko už od září a pořád nic :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
16.4.10 18:10

Já ano, ale doma už jedno máme. Chcete jen prvosnažilky nebo se můžu přidat?

Lucie,
vidím, že máš dnes den „D“. Budeš testit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17258
16.4.10 18:19

Ahoj Jude, testit nebudu, vyčkám, jestli MS přijde nebo ne, protože už sem párkrát v předchozích měsících testovala a mrcha pak za chvilku přišla, jakoby ji to testování přivolalo :evil: A kolik má Tvoje děťátko roků a kolik je Tobě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
16.4.10 18:30

Já mám 35 a malému byly 2 roky. Já bych to těhotnění asi tak moc neřešila, ale v mém věku tomu už úplně volný průběh dávat nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
16.4.10 18:31

Zakladatelko :lol:

napiš nám taky něco o sobě. Nebo si jen děláš průzkum??? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17258
16.4.10 18:33

Já jsem tomu volný průběh dávala, ale teď už mě to trochu naštvalo, že to tak dlouho trvá :cert: Myslela jsem, že to bude coby dup. Takže jsem to tenhle cyklus vzala opravdu poctivě a čekám, co z toho vznikne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17258
16.4.10 18:38

Jsem Jude zvědavá, jestli se k nám ještě někdo přidá :think: Nebo jestli tady zůstaneme jen my 2 a zakladatelka anonymka :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2769
16.4.10 18:53

ahojky holky…mě je 34 a mám 2,9 malou dračici…chceme druhé,ale nějako to nejde…taky jsem to odkládala a teď mě to docela mrzí..zachvilku končí RD a mimi nikde :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17258
16.4.10 19:02

Ahoj Sylvi, to věřím, že to naštve. Taky bych chtěla, až se někdy zadaří děti brzy po sobě. A snažíte se už dlouho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
16.4.10 20:21

Lucie,
já myslím, že nás bude určitě víc. V dnešní době je starších maminek a tím pádem i snažilek hodně. A je pravda, že snažilka, které je přes 30 a nějak se nedaří, na tom bude s psychikou asi trošku jinde než snažilka, které je třeba 24. I když je to spíš asi o délce snažení a o individuálních problémech s otěhotněním.

Sylvajs,
vítám! Jak dlouho se snažíte? Já už taky jedno dítko mám, ale moc bysme si přáli druhé. Snažíme se od března 2010, „jen“ 2 měsíce, ale už teď stresuji, že to nepůjde. Úplně poprvé nám to nevyšlo a o mimčo jsem na konci druhého měsíce přišla (snažili jsme se více jak rok). Podruhé se to podařilo za 3 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7592
16.4.10 20:35

ahoj holky :kytka: taky jsem 30 letá snažíme se 1 rok a 3 měsíce a nic :-( , se mi právě zdá že je na mimi strašně pozdě, hlavně uvažuji o nějaké pauzičce před IVF :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1178
16.4.10 20:35

Holky, tak se hlasim taky.
32 a bez deti.
Par mesicu jsme se snazila a nesnazili, ale ted jsem se rozhodla, ze uz to nemuzu nechat na stesti kdyz nam to prece jen nevychazi a nejmladsi uz zrovna nejsem :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
16.4.10 20:41

Holky vítám! Sice nejsem zakladatelka, ale převezmu to za ni, než se objeví :wink:

Lindo,
na mimi není pozdě, jseš ještě mladá :-) , ale je pravda, že čím dřív to začneš rešit, tím lépe.

EllaS,
dobře děláš, radši to mít pod kontrolou. A jak to řešíš? Hlídáš ovu a tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7592
16.4.10 20:42

No právě se mi zdá že už je pozdě, vyřešeno máme, problém víme taky kde je… ale musím si to všechno hezky uspořádat :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama