snažilka

1642
5.2.07 13:12

snažilka

Ahoj snažilky, jsem tu nová.S manželem se snažíme o miminko už od 1/06, v březnu 2006 jsem otěhotněla a v 6tt jsem potratila, musela jsem jít na revizy dělohy, potom následovalo nechtěný šestinedělí a pak kontrola na gyn.,kde mi doktorka řekla, že je vše v pořádku a že se můžeme začít snažit znovu, jenomže v 9/06 jsem dostala zánět vaječníků,takže snaženíčko bylo odloženo na říjen. Od října se s manželem snažíme a furt nic, ted je to 5 měsíc a doufám,že už to vyjde, i když si spíš myslím že ne, protože jsme byli s maželem oba nemocný a brali anitibiotika,ale četla jsem na nich,že je můžou brát i těhotný,tak zas nejsou tak škodlivý.Jinak beru calibrum babyplan a piju kontryhel.čaj a manželovi jsem ted koupila zinek.Moc bysme si miminko přáli, mě je 26let a manželovi 28let. Zkusím tento měsíc zajít za gynekoložkou, jestli by třeba něco neporadila nebo nepředepsala a hlavně si chci zajít na prohlídku,abych měla jistotu,že je vše v pořádku, na běžnou kontrolu jsme měla jít v dubnu,tak půjdu o něco dříve.

Přeju vám všem,aby to snaženíčko dopadlo,co nejdříve dobře. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3790
5.2.07 15:15

zkus se podivat na diskuzi Snazilek, myslim, ze te holky rady uvitaji a poradi :-)

https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263
5.2.07 16:21

Ahoj Mirinko,

hodně z nás to dlouhé čekání zná! Já čekala 3 roky, moc bych ti přála, aby to už netrvalo dlouho. Snad ti Dr. poradí, ale pokud už jsi těhu byla, neměl by tam být žádný vážný problém, možná přicházející jaro pomůže!

Hodně štěstí! Kati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1642
6.2.07 10:19

Ahoj Kati,

díky moc za odpověď. Když jste čekali na miminko 3 roky, to muselo být hrozný, mě už se to zdá ted nekonečný a hlavně ty přitroublý otázky ostatních, kdy už budeme mít miminko, to je děsný. Taky doufám, když už se nám to jednou povedlo,že se to povede i podruhé, dokonce by mě doma nechali na rizik.těhotenství do 3.měsíce,jak jsem už jednou potratila a pak by se vidělo,jestli by mě nechali až do konce nebo bych šla ještě do práce.Loni se nám zadařilo po 2,5 měsících snaženíčka,ale bohužel to špatně skončilo, v tý době jsem byla hodně ve stresu, měla jsem nemocnýho tatku, v práci do noci,… .

Jinak v sekci snažilky už jsem,ale včera jsme to nějak popletla a dala jsem založit nový téma místo abych dala odpověd-)

Mějte se všichni moc hezky a milujte se a množte se.

pa Mirinka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
28.2.07 11:28

Snažení

Ahoj Mirinko,

přeju ti, aby vám to vyšlo co nejdřív. Nám se to možná už povedlo. Přítelkyně přestala užívat HA v listopadu/prosinci a teď to podle všeho vypadá nadějně. Prý měla druhý den v podbříšku zvláštní pocit a včera jí měla skončit MS, ale ještě prý ani nezačala, tak snad :wink: Tak ať vám to vyjde a za měsíc koukej napsat, že jsi těhu :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama