Snažilky- leden 2019

Fotoalbum tématu (156) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 283 příspěvků 31.12.18 12:35
Snažilky- leden 2019

Ahoj holky, začíná Nový rok a tím nám začíná i něco nového :andel:. Snad se na konci ledna objeví co nejvíce radostných budoucích maminek a foteček s // :andel:. A všem do Nového roku hlavně pevné zdraví, moře lásky, štěstí, pohodu a ať je Nový rok lepším a hlavně pro nás snažilky tím nejlepším rokem. Hlavně, aby těm, kterým se to povede se miminko udrželo a vše probíhalo tak, jak má. Držím palce :palec: :srdce:. Nám už se snad povede, snažíme se od září a zrovna jak na potvoru mi menses chodí jak má :?, naposledy byla 5.11.a od té doby nic, ale testy negativní…je to ale i tím, že mi 7.12.umřela maminka a měla jsem hodně velké psychické vypětí a stresy. Dle doktorky v říjnu se totiž folikuly tvoří a vše je OK, tak uvidíme… :think:

Přečtěte si článek: Ebook Ze snažilky maminkou – stáhněte si zdarma

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 103 Další »
Reakce:
Kate_jess
Povídálka 34 příspěvků 31.12.18 12:44

Tak jsem tady :mavam:

klooney
Kecalka 448 příspěvků 31.12.18 13:06

:mavam: taky jsem tu. Dneska je krásně, že mě to úplně dobíjí pozitivní energií. Jak jste na tom vy? Přípravy na silvestra vrcholí?

Kate_jess
Povídálka 34 příspěvků 31.12.18 13:09

@klooney nevím jak vy, ale letos to nějak nehrotime a trávíme Silvestra v pohodlí domova :lol:

Téčko1
Kecalka 209 příspěvků 31.12.18 13:22

Ahoj, tak se taky hlásím do ledna :mavam: jsem 9DPO. Včera a dnes bolest podbřišku + oba dny po ránu růžový výtok. Tak se modlim, aby to bylo hnízdění :cert: snažíme se už 19 měsíců a jemně mi z toho hrabe už :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Všem snažilkám přeji šťastný nový rok. Hodně lásky, zdraví a pohody. A ať se všem co si to přejí zadaří co nejdříve a je vše v pořádku :hug: jsem šťastná, že jsme tu tak prima kolektiv, kde se může kdokoliv s čímkoliv svěřit a poradit se. :srdce: kam se hrabe facebook :pankac:

klooney
Kecalka 448 příspěvků 31.12.18 13:37

@Kate_jess no my taky v pohodlí domova :). Jen jsem připravila sushi a pár dalších dobrot a uděláme si prima večer ve dvou :mrgreen:. Jen nevím, jestli si můžu dát skleničku, když jsem teprve 5DPO, co kdyby se přeci jen zadařilo :nevim: :think: tak je to takové dilema :mrgreen:

Toma18
Kecalka 283 příspěvků 31.12.18 13:38

@Téčko1 přesně tak, to máš pravdu :srdce: , žádné urážky, žádné ponižování, vždy se krásně podporujeme a tak to má být :srdce:

klooney
Kecalka 448 příspěvků 31.12.18 13:40

@Téčko1 Tak moc přeju, aby se ti tam zahnizďoval mimisek :kytka:. Souhlasím s tebou, jsem moc ráda, že jsem sem přišla, protože je skvělý mít se komu svěřit. Taky myslím, že je tu super kolektiv. :pankac:

Kikis93
Nováček 3 příspěvky 31.12.18 13:44

Ahoj, tak mě čeká klidný Silvestr už díky tomu, že jsem 29.12. i 30.12­. Měla na testu dvě čárky :wink:. Podle všeho bych měla být v 4tt + 6. Doufám že všechno dobře dopadne.

klooney
Kecalka 448 příspěvků 31.12.18 13:55

@Kikis93 Moc gratuluji :hug:.

Kate_jess
Povídálka 34 příspěvků 31.12.18 14:04

@klooney na tohle se vykašli a užij si to, člověk z toho pak akorát magoří ;)

klooney
Kecalka 448 příspěvků 31.12.18 14:12

@Kate_jess asi jsem to potřebovala slyšet :mrgreen:. Díky :srdce:

Téčko1
Kecalka 209 příspěvků 31.12.18 15:27

@Toma18 souhlasim, je to tu skvělý prostě :srdce: :hug:

Téčko1
Kecalka 209 příspěvků 31.12.18 15:30

@klooney děkuji :hug: :srdce: přesně tak, já v okolí nemám žádné kamarádky, které by tohle pochopily. :nevim: Tak jsem ráda, že tahle skupinka je a že jsou tu tak super ženský :hug:

Bianka28
Povídálka 49 příspěvků 31.12.18 16:08

Ahoj děvčata, tak se k Vám také přidám, prosinec opět neúspěšný, ted jsem 2 DC.
Přeji všem pevné nervy, hodně // na tt, zdraví, štěstí atd. Snad už se ten nahoře umoudří a bude přát i nám, co pořád čekáme, kdy se zadaří :andel: :srdce: :potlesk: :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 103 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >