Snažilky, prosím, poraďte

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karlicka91
Povídálka 12 příspěvků 13.01.18 14:17
Snazilky prosím poradte

Ahoj holky, jelikož jsem nezkušený, tak si k vam jdu pro radu. S přítelem se snažíme o miminko a tento měsíc jsem si i hlídala ovu. Zítra se mi má dostavit m/s. Už dva dny mám bílé-světle žluté vytoky. Prsa mě nebolí. Dnes lehce podbrisek. Včera se mi tehu test ukázal jako negativní. Měla jste některá také výtok s tím, ze se pak m/s nedostavila? Děkuji za vaše info a mějte hezky vikend :) :kytka:

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4910 příspěvků 13.01.18 14:19

Měla, ale taky jsem ho měla, když MS došla. Počkala bych týden po MS, pokud se nedostaví a pak uvidíš.

Verun83
Echt Kelišová 8432 příspěvků 33 inzerátů 13.01.18 14:22

Takove vytoky byvaji bezne. Ani jedno tehotenstvi jsem podle vytoku nepoznala. Takze 50:50.

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 13.01.18 14:37

Normální stav, těhotenství nejlépe poznáš podle vynechané mensturace a pozitivního testu

Cenzurejsn
Kecalka 137 příspěvků 13.01.18 15:01

Pokud jsi hodne netrpeliva, tak skakni koupil digital clearblue a ten ti jasne ukaze… ukazuje uz + 1-2 tydny OD OPLODNENI (takze 4.tt od ms) :palec:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9146 příspěvků 13.01.18 15:11

Výtok je po ovulaci běžný. Digital ještě ne ma menší citlivost než papirkovy test. Pokud nic nemáš na klasice, tak je digitální zbytečný. To az kdybys měla na papirovem ducha a chtěla třeba hezky překvapit pritele.

Heivka
Závislačka 2896 příspěvků 13.01.18 17:04

Mě se brzké testování nevyplatilo, předtím, než jsem byla těhotná se synem jsem několikrát testovala s pozitivním výsledkem a menstruace pak přišla a bylo to veliké zklamání, takže za mě je nejlepší testovat až 2-3 dny po vynechané menstruaci.

Luciiiš83
Kelišová 5281 příspěvků 3 inzeráty 13.01.18 23:11

My ukázal ducha 4 dny po ms…
5 tý den už zřetelnější včetně digitálního testu clear blue.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 17:05
Holky poraďte prosím

Poslední MS 17.12.2017 ovu měla být 31.12.2017-1.1.2018 s přítelem bylo tuleni 8.1. jsem malinko začala spinit a trvalo to asi 4 dny MS se nedostavila testy negativní nyní mám 15 dní spoždění na Utz nic tak jsem dostala injekci na vyvolani MS, od toho 12.1. jsem taková jiná boli mě prsa, zvracím mám výtok je možné že i přesto můžu být těhotná mimi si moc přejeme děkuji za radu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama