Snědlo barvičky

Anonymní
22.10.19 15:10

Snědlo barvičky

Holky prosím, se starším dítětem jsem dělala bramborová razítka. Nevšimla jsem si, že dvouleté si vzalo syrovou bramboru, huste ji popatlalo barvičkou a kus ukouslo a snědlo. Zbytek už jsem mu vzala. Jsou to ty plakátové z Pepca. Nevíte, co můžu čekat? Nebude z toho otrava nebo se mi jen pokadí? Jsem příšerná matka, ale už se stalo. Prosím anonymně. Nemusí se to dovědět má máma nebp tchyně.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1738
22.10.19 15:13

V tomto případě bych volala toxikologické středisko. Připrav si název barev. Případně složení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
22.10.19 15:14

Ahojky, řekla bych, že z tak malého množství se nestane nic…ale klasická já bych pro jistotu zavolala na toxikologickou linku (číslo najdeš na netu) - tam jim řekni, co to snědlo a oni ti poradí ;)
A hrozná matka téměř jistě nejsi (respektive z toho, že ti dvouleté snědlo bramboru s barvičkou to fakt neplyne :mrgreen:)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.19 15:32

Volala jsem a prý by ho mohlo bolet bříško, jinak by se nemělo nic stát, tak je to úleva. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.20 17:34

Prosím, poradíte? Dvouleťák v nestřežené chvilce ožužlával razítko (takové ty malé barevné, jak jsou i v Pepcu a tak, mohly to být tak 2 minutky než jsem dotelefonovala), jazyk měl barevný, nějaký milimetr v tom razítku chybí 8o No strašná zábava pro něj :roll: Chlap tvrdí ať se uklidním, že mu nic nebude… volaly byste na toxikologii nebo nemám vyšilovat? Dotaz výše je dost podobný, tak snad to bude vpoho… (Od razítek nemám obal takže výrobce ani nic podrobnějšího bych jim říct nemohla.)
Omlouvám se a snad poradíte, děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
564
17.3.20 18:26

Ahoky, řekla bych, že se téměř jistě nestane vůbec nic… pokud jsou to hračky pro děti, tak by na nějaké ožužlání měly být dělané… každopádně na toxikologii si pro klid zavolat můžeš - předpokládám, že je snad minul koronavirový nával volajících, tak by se tam mělo dát dovolat a nikoho tím ani extra nezdržovat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat