Snídaně pro školkové děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anny2148
Kecalka 243 příspěvků 28.01.19 14:21
snídaně pro školkové děti

Ráda bych se inspirovala co chystat na dětem na snídani. Mám dvě děti co chodí do školky, takže každé ráno je trochu stres, aby se stihli včas najíst a připravit, aby je manžel mohl odvést. Vzhledem k tomu, že téměř každý den mají ve školce ke svačině pečivo, se chci u snídaně pečivu vyhnout. U nás se celkem ujaly kaše do skleničky ala Margit Slimakova, ale je to pořád takové podobné. Samozřejmě by děcka byli nejšťastnější kdy dostali k snídani Neskvik nebo koláče, ale to u nás nevedeme. :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Wani
Závislačka 3362 příspěvků 28.01.19 14:32

Tak různě. Když máme napečeno, tak si většinou dají to plus ovoce. Jinak různé kaše nebo když máme čas a chuť tak rýži s miso polévkou a někdy i rybou.

Anny2148
Kecalka 243 příspěvků 28.01.19 14:34

@Wani teda tak to klobouk dolů, rybu k snídani by mi děti v životě nesnědli

Vemas
Kelišová 5450 příspěvků 28.01.19 14:35

Jogurt, kase, puding, presnidavka, piskoty

Uživatel je onlineProfZav
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 28.01.19 14:38

Nás skolkac do sebe dostane jen hrnek cara z mléka. Má na vypraveni se 25 minut a hned po probuzení prostě nejí. Do svacinky ve školce mu to stačí. O víkendu si děláme vajíčka nebo obložení stůl co dům dal.

jopo
Ukecaná baba ;) 1533 příspěvků 28.01.19 14:39

Tak my ráno zvládání max ovocnou kapsicku. A to jak skolkacek tak školák. Když je čas cca max 1× týdně stihame pekarnu a kupuju spaldovou buchtu. Polívku a rybí bych do sebe teda nedostala ani ja.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 28.01.19 14:41

@ProfZav taky tak moje děti taky nechtějí před 10 nic. Prvně jsem to zkoušela ale na sílu se jíst neda :nevim: :hug:

Wani
Závislačka 3362 příspěvků 28.01.19 14:42
@jopo píše:
Tak my ráno zvládání max ovocnou kapsicku. A to jak skolkacek tak školák. Když je čas cca max 1× týdně stihame pekarnu a kupuju spaldovou buchtu. Polívku a rybí bych do sebe teda nedostala ani ja.

Taky jsem si to nedokázala do doby, než jsem žila v Japonsku, představit :lol: Ale teď si takovou snídani ráda dám.

Tamtama
Extra třída :D 11964 příspěvků 28.01.19 16:09

U nás vedou jogurty, i pro prvňáka. Nic víc ráno nezvládáme. Kdyby měli něco „kousacího“, tak u toho (obzvlášť ten mladší) sedí hodinu. Což při odchodu z domu v 6 není reálné.
Dneska měli zbytek palačinek od večeře, jedli přesně 35 minut, starší snědl jednu palačinku, mladší půlku. :zed:

chaela
Ukecaná baba ;) 1768 příspěvků 1 inzerát 28.01.19 16:14

U nás se snida jogurt. Pokud výjimečně není, tak nic. Občas kluk nejí nic, dá si jen pití a tvrdí, že počká na svačinu ve školce. Já ho nenutim, já sama snídám až když ho do té školky zavedu.

Aries6
Generální žvanilka 22107 příspěvků 4 inzeráty 28.01.19 17:33

@Anny2148 u nás hodně jogurty - bílý a Grankem, s musli. Ale pečivo ve školce nemaji porad, tak to tak neřeším.

Anny2148
Kecalka 243 příspěvků 28.01.19 19:57

@Aries6 my právě s jogurty máme problém, dcera ho po ránu nesni a syn musí mít jogurt k večeři, takže ho ráno taky nechce. :) U nás je to se snidanema prostě zaklety

lucynka25
Echt Kelišová 8666 příspěvků 28.01.19 21:01

Dcerka taky takhle brzy nesnídá, dostanu do ní hrnek kakaa a po cestě do školky jí koupím malý koláček v pekárně, ten sní a dál jí až svačinku ve školce, svačinu jí dávám z domova svojí ( je to tam bez jídla ), takže jí pečivo nedávám, dostává pak jogurt, ovoce, třeba ovocnou tyčinku, kapsičku a pak má s sbeou oběd.
O víkendu si dá čajík většinou a později už třeba pečivo s něčím, nebo když něco napeču..ale takhle hend ráno nic.

Tamtama
Extra třída :D 11964 příspěvků 28.01.19 21:37

Jen teda dokud jsem nechodila do práce, bylo mi celkem fuk, když nesnídali, ani jsem jim v týdnu snídani nenutila. Do školky přišli v 8 a za půl hodiny měli svačinku. Teď jdou ale v 6 ráno a starší může svačit až o velké přestávce o půl 10, což mi i tak přijde dost pozdě po jednom jogurtu.

Aries6
Generální žvanilka 22107 příspěvků 4 inzeráty 29.01.19 06:23

@Anny2148 u nás ještě hodne třeba babovka, buchta. Pecu třeba jogurtovou a dávám celozrnou spaldovou mouku.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >