Snížené leukocity

Anonymní
27.12.10 22:54

snížené leukocity

Chtěla bych se zeptat, jestli měl také někdo snížené leukocity-hodnota 3,8. Dnes jsem si volala na výsledky krve a doktorka řekla, že musím jít znovu na krev, co to znamená??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24836
27.12.10 23:15

Ahoj,
syn měl snížené leukocyty, prodělával 6. nemoc, tedy virové onemocnění, při nich bývá počet leukocytů v krvi snížený… Ale ty nemáš tu hodnotu nějak divokou - norma je 4 – 10.10/9, tak bych počkala, neplašila a uvidíš, jak dopadne ten druhý odběr :-)Ono taky záleží na tom, kvůli čemu jsi u MUDr. byla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.10 23:53

Byla jsem na preventivní prohlídce. Já si koupila v lékarně vitamíny Ryboflavin, tak snad to dostanu do normálu. Spíš mě překvapila Mudra, že mi řekl vše je v pořádku, jen máte snížené leukocity a nic víc k tomu. Přitom při odběru jsem nebyla nemocná, žádná viroza.

• Citovat
  • Nahlásit
xyz
3294
28.12.10 18:01

Stačilo se mudr. optat. Takto malinko snížené leuko nic neznamenají, pokud je to jen jednou a nejsou k tomu žádné další příznaky či jiné špatné výsledky. Je potřeba odběr zopakovat, aby třeba neklesaly postupně níž a níž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.10 22:47

Moc děkuju za uklidnění. Doufám, že to bude dobré.

• Citovat
  • Nahlásit
89
16.6.15 22:25

Zdravím, jen se zeptám, taky jsme prodělávali 6. nemoc a měli nížší leukocyty, myslíte že je nutné provádět krevní test znovu jestli je vše v pořádku-tedy ty leukocyty? nechci malého zbytečně trápit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat