Ostrava Poruba – pediatr

2027
20.12.10 17:40

Ostrava Poruba - pediatr

Zdravím :-)

Nedávno jsme se přestěhovali do Poruby a potřebovala bych tady sehnat dobrého pediatra. Před rokem jsme se taky stěhovali a neměla jsem při výběru štěstí. Proto prosím o nějaká doporučení.

Nejlépe kdyby byl v oblasti kolem Vozovny, Oblouku, nebo směrem k porubské nemocnici.

Předem díky moc za jakékoli doporučení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5811
20.12.10 18:16

Jaké máš požadavky na dobrého pediatra?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.10 18:19

Výborná lékařka je paní doktorka Charvátová, ale bohužel nevím jestli ještě přijímá nové pacienty......vím,že novorozence ano, ale jestli větší......... :nevim: :nevim: :nevim: :nevim:
Tel. : 596 918 072 tak to zkuste. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2027
20.12.10 18:56

Maxíku… jde mi hlavně o to, aby se s ním dalo mluvit. Aby se po mě nevozil kvůli každé „netabulkové“ prkotině. Aby při prohlídkách dítě opravdu prohlížel, byl pečlivý (ne že bude váhu a výšku odhadovat od stolu přes místnost například) a zbytečně ho neděsil. Určitě bych si teď vzpomněla i na víc věcí co mi u současného vadí. :wink:

Kači… zavolám tam a poptám se. Kde ale sídlí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.10 19:05

je to z boku této lékárny........
http://www.firmy.cz/…-poruba.html
chodím tam se synem už 13 let a teď i s našim mimčem co se nám narodí .Moc mi pomohla a Ríšovi a je opravdu normální-lidská.úžasná. :palec: :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2027
20.12.10 19:13

Poptám se jestli nás taky vezme. Díky. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.10 19:17
Margott píše:

není vůbec zač..........hezké vánoce a těhulkování.Koukám, že máme skoro stejně termín.......... :palec: :palec: :palec: :palec: už víš kam půjdeš rodit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2027
20.12.10 19:18
kacafazolka píše:
Margott píše:
není vůbec zač..........hezké vánoce a těhulkování.Koukám, že máme skoro stejně termín.......... :palec: :palec: :palec: :palec: už víš kam půjdeš rodit?

Dívej :wink:
https://www.emimino.cz/…oruby-54915/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.10 19:20

já jsem ale tlumbela :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to máš říct hned........... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2027
20.12.10 19:23

další OT tam :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9918
20.12.10 19:32

Taky doporučuji MUDr. Charvátovou, je nejlepší! :palec: Chodím k ní se synem 12 let a moc nám také pomohla. Navíc je lékař, který jde ruku v ruce s přírodní léčbou, takže mne nikdy netlačila do antibiotik a různých jiných svinstev, pokud to nebylo vyloženě nezbytné. Čekám holčičku v květnu 2011 a už jsem ji prosila, aby mne i s ní přijala, tak říkala, že má dost plno, ale vzala mě a myslím, že vezme i pár dalších, za pokus to stojí, držím palce :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2027
20.12.10 19:37

Hmm… tak to vypadá fakt dobře. Teď už jen jestli nás vezme. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9315
20.12.10 20:22

Doporučuju doktorku Pliskovou, sídlí v Mephacentru z boku jak je dětská pohotovost. Je naprosto úžasná, milá, pečlivá, stejně jako setřička. Akorát nevím, jestli ještě bere, je tam celkem nátřesk.

O Charvátové jsem slyšela také samou chválu, ale ta je prý beznadějně plná. :think:

Nicméně po novém roce by se snad mohlo nějaké místo uvolnit. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2027
20.12.10 20:32

Díky. Připíšu ji na seznam a poptám se. :-) Už jsem po ní taky koukala a právě byla jediná dohledatelná na netu. Jinak jsem nic moc nenašla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.10 20:36

Margot koukni na známý lékař a tam si najdeš hodnocení lékařů.............Plisková je prý taky dobrá, ale nemám zkušenost........... :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama