MUDr. Dvořák - Bulovka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 26.12.10 18:56
MUDr Dvořák Bulovka

ahoj
chci se zeptat na vaše zkušenosti s MUDr Dvořákem z Bulovky a taky, jak ten pan doktor vypadá :lol:

Nejnovější zkušenosti z porodnice Bulovka

Reakce:

iliteri
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 26.12.10 20:07

Ahoj Jizvikova,
nevim jestli se nepletu, ale je to pan ve strednich letech, sympaticky, sedive vlasy, bryle, klidne vystupovani. Slysela jsem na neho chvalu, je hodne zkuseny a dela hamiltona. Teda jestli se nepletu, ale myslim ze ne, jeste jukni na hodnoceni bulovky na www. A gratuluju k tretimu mimcu, psala jsi mi o Bulovce nez jsem tam sla rodit dvojcatka :dance:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 26.12.10 20:33

ili a je mensi?? a co dvojky, tak jake to je? :lol:

iliteri
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 26.12.10 20:39

Ja ho videla na Jipu po cisari a je tak odhadem 180 cm vysoky, prosedivele vlasy, klidne mluvi.
No dvokjky ted uz pohoda, bude nam 6 mesicu. Jinak byly jsme s holkama na neonatologii - tam byli hodne prijemni a vzpominala jsem na tebe, kdyz jsem se z Jipu sveho plazila na Jip detsky za holkama a byla uplne hotova az ze me teklo.
Jo a obdivuju te, trojboj jako ty bych asi nedala, no ale co by mi zbyvalo, ale moc gratuluju k tretimu mimcu, po ivf je jak pohnojeno co?

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 26.12.10 20:40

No stihla jsem jednu MS, druha uz neprisla :lol:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 26.12.10 20:44

No ja se trojboje taky kapku desim a cisare jeste vic :roll:
zitra jdu prvne do rizikovky

iliteri
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 26.12.10 20:54
jizvíková píše:
No ja se trojboje taky kapku desim a cisare jeste vic :roll:
zitra jdu prvne do rizikovky

Vypada to znovu na cisare? Tak snad to bude dobry, oni na tebe daji pozor a co kluci, zlobi hodne?

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 26.12.10 21:20

Boli me jizva, takze cisar to pry bude. Kluci nezlobi vubec :lol: je to pohoda, maji svuj rezim a pri jeho dodrzovani funguji skvele :srdce:

myska
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 27.12.10 14:23

Pan Dr.je velmi mily a sikovny pan.Chodila jsem k nemu do rizikove poradny,vzdycky vsechno ochotne vysvetlil.Provadel take otaceni miminka,pokud nebylo hlavickou dolu.

marti17
Stálice 54 příspěvků 17.01.14 18:06

Tak já k němu chodila do rizikovky před 6 lety a spokojená jsem s ním nebyla. Pořádně mi nic neřekl, ani když mi psal prášky na nějaký výtok pro mě i partnera a v lékárně jsem se divila, cože jsem to dostala. Ale každýmu sedne nekdo jinej :-). Teď také chodím do rizikovky, ale naštěstí ne k němu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >