Psychologická poradna online

Anonymní
25.12.10 23:39

Psychologická poradna online

Ahoj, chci poradit od někoho se zkušeností. Chtěla bych psychologa, dobrého psychologa, jsem ochotná si zaplatit, chtěla bych vědět jestli neznáte nějakého, který provozuje i porady online. Třeba e-mail, skype, icq. Prosím nepište mi ať si najdu v okolí bydliště a zajdu osobně, kdyby to bylo tak jednoduché šla bych. Prosím o radu nebo doporučení. Děkuji moc :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Michaelakkk
26.12.10 00:28

No ono setořekne, poradte psychologa, ale ti se zaměřují na různé oblasti, vztahy a vše kolem… traumataa vše kolem, není psycholog jako psycholog… A jestli by ti nestačilo já mám certifikát z psychologie a speciální pedagogiky :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
36445
26.12.10 06:39

nejaka poradna je i tady na emiminu, jinak bych zkusila na zena.cz - tam je hafo poraden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33391
26.12.10 07:40
Anonymní píše:
Ahoj, chci poradit od někoho se zkušeností. Chtěla bych psychologa, dobrého psychologa, jsem ochotná si zaplatit, chtěla bych vědět jestli neznáte nějakého, který provozuje i porady online. Třeba e-mail, skype, icq. Prosím nepište mi ať si najdu v okolí bydliště a zajdu osobně, kdyby to bylo tak jednoduché šla bych. Prosím o radu nebo doporučení. Děkuji moc :kytka:

On line Ti nikdo plnohodnotně nepomůže. Něco jiného je si o problému psát a něco jiného je, když Tě odborník doopravdy psychologicky vyšetří, udělá Ti testy osobnosti, které se on-line nerozšiřují, použije k vyšetřování i psychologické metody - pozorování, potom např. nějaké kreslení, skládání mozaiky - podle druhu problémů.

On line poradna je sice mnohdy prvním krokem, ale není plnohodnotná. Zvlášť při dlouhodobém a vleklém problému.
Vím, že jsi toto slyšet nechtěla, ale píšu to, protože ty informace mám potvrzené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.10 09:27

Docela chapu tazatelku.Sice neni pohodlna,ale nikdy neni nazbyt.Jako ja treba mam manzela do vecera v praci a deti nema hlidat kdo,takze bych asi tezko chtela,aby tam chodily se mnou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.10 12:09

Tady zakladatelka

Přesně ten problém mám, manžel je od rána do večera v práci a hlídání žádné. Problém je v přehnaném strachu či úzkosti. Nedokážu si s tím poradit. Spíš potřebuju radu jak se z toho dostat jak s tím bojovat jak strach ovládat a korigovat. :-?

• Citovat
  • Nahlásit
2686
26.12.10 20:27

Zkus tuhle:
http://ona.idnes.cz/…/poradna.asp?…

Je z Prahy, kamarádka u ní několikrát byla a prý je bezva, i když je docela drahá. Třeba s ní půjde domluvit i jiná forma komunikace třeba přes skype.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.10 20:49

Zuzo díky, jen nevím jestli mi poradí nejde o vztah s manželem. Moc děkuji i tak

• Citovat
  • Nahlásit
Ms.H
26.12.10 21:00

jednou jsem měla docela vážný problém a nevěděla jsem si s ním rady, napsala jsem email panu doktoru Šmolkovi, bývá docela často i v TV, a on mi obsáhle a rychle odpověděl a pomohl mi se s tím problémem vyrovnat po psychické stránce, takže doporučuji mu napsat, je to
PhDr.Petr Šmolka Poradna pro rodinu, Praha psmolka@volny.cz :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
2686
26.12.10 21:06
Anonymní píše:
Zuzo díky, jen nevím jestli mi poradí nejde o vztah s manželem. Moc děkuji i tak

Neřeší jen partnerské problémy, ale i sebedůvěru, deprese, problémy s okolím… Kamarádka tam chodila sama, taky neměla partnerské problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Eva895
22.2.12 21:22

Ahoj, koukni na http://psychologickeporadny.cz tam je seznam i psychologickych poraden online :)

• Citovat
  • Nahlásit
Marťula2012
23.4.12 19:57

dobrý den četla jsem si co jste zde psala a chtěla bych trochu poradit. Doma to nema jednoduche možná mi to tak jen příjde ale nevím co mám už dělat, rodiče si na mě zasedly. Chvilkama mi příjde že mě nemají ani rádi,nic mi nechcou dovolit a když jo tak je to to co nechci ja. Už mě to nebaví nevím co mám dělat.. Když se najde nějaký kluk je mi sním krásně tak s toho není nic.. Nejsem pěkná jsem normální holka. ALe jsem na pokraji svých sil.. nevim co mám dělat doma nemam důvěru to někomu říct… Doufám že aspoň Vy mi poradíte děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
6.5.12 19:50

POMOCT
Ahoj.Moc se bojím..Jsem těhotná začátkem 6 měsíce..Bohužel až teď mi oznámili že má malej náznak Edvarcového syndromu :-( zítra mám jít na odběr plodové vody..Říkám si co kyž bude zdraví..a já díky odběru vody potratím?A co když zjistí že nemocný je???Jak mi ho vemou?To půjdu k porodu??Umře ve mne či co bude??? :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
janajanajanajanamarieanna
16.5.12 19:16

STESK

Dobrý den,jaké jsou podle vás nejlepší rady když dítě odjelo na 14 dní na ŠVP a stýská se mu,pláče a večer nemůže spát?Předem děkuji za odpověď!

• Citovat
  • Nahlásit
diddynka
4.6.12 12:10

sebeduvera

dobry den ,na zakladni skole me tri roky sikanoval spoluzak za to ze jsem mela par kilo navic,od te doby mam takovy problem.kdyz se blizi leto nechci nikam chodit protoze jsme pri tele a nejde to moc dolu.. :,( jdete do obchodu a mate pocit ze se na vas kazdej diva,nekdo se nekde zasmeje a rikate si to se smeje me urcite:( co sme se rozesli s pritelem (uz je to rok)se chovam nejak jinak nejsem to uz ja ,casto se pozoruju ze jsem mimo sebe,nekdo na me mluvi ja sem tam se ptam co si rikal? nebo neco delam a pritom myslim na jine veci a ne na to co bych mela,mam dny kdy se mi hodne stridaji nalady spise skoro kazdy den chvili smich a pak depka ,brecim ,nesnasim nic na sobe,muj zivot atd.. chci se zeptat jak se tohohle vseho da zbavit??:( dekuji za odpoved…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat