Reklama

Snubní prstýnky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jessinka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 25.07.10 13:58
Snubní prstýnky

Ahoj holky,sestřenice se bude vdávat a má vyhlídlé tyto prstýnky http://www.zlato-stribro.cz/…42z-z102198/
nemáte s nima někdo zkušenosti.Jestli například to pozlacení vydrží,…atd.
Nebo myslíte že by byli třeba lepší titanové?Ona nechce žádné drahé,ale jelikož nosí zlatý zásnubák,tak chce snubáky aby byli se zlatem( s pozlacením).
Děkuji za odpověď.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Loudalka
Kelišová 5648 příspěvků 25.07.10 14:02

já bych jim neverila,uz jenom kvuli te cene.

Mari20
Závislačka 2822 příspěvků 100 inzerátů 25.07.10 14:04

Hmm :think: taky se mi to za tu cenu moc nezdá :-(

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 25.07.10 14:06

Taky bych věřila tomu,že se pozlacení ošoupe :nevim: My máme ze žlutého zlata,snubáky mají být na furt.Raději bych si připlatila.A taky záleží jestli partner bude snubák nosit.Některé páry dělají ,že mají pro partnerku ze zlata a pro muže jen nějaký obyč. :wink:

Brusek
Echt Kelišová 9940 příspěvků 186 inzerátů 25.07.10 14:12

taky se mi to moc nezdá. Určitě nevydrží napořád. Já bych do toho nešla.

Jessinka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 25.07.10 14:13

Ona ho bude nosit každý den,ale on maximálně jenom pokud se někam půjde.V práci ho nosit nebude.Taky jsem jí říkala,ať si koupějí jenom obyč na obřad a pak ať si ona vybere nějakej pěkne,ale nechce,prý aby měli stejnej.Mě se ta cena taky nezdá.Je to podezřele levné.

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 25.07.10 14:18

Dneska zlatníci vycházejí hodně vstříct,tak ať vyberou nějakej zlatej a pak z chirurg.oceli podobnej.....Můj muž ho třeba nosí každý den,nikdy ho nesundavá-jen na ryby.Zato můj táta by ho nikdy nenosil :nevim: Měli by se domluvit zda je pro ně přednější mít stejný-připlatit si aby to bylo kvalitní zlato a nebo to nějak pro manžela ošulit…Jak jsem psala,měli jsme malou svatbu a prstýnky byly největší položka :mrgreen:

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 25.07.10 14:21

Proč ne, konečně něco trochu originálního. Určitě lepší než „nadčasové“ hnusy z masivního zlata.
My máme snubáky ocelové (manžel) a stříbrné s velkým skleněným „kamenem“ (já), měli jsme je jen na svatební den (oba děláme i „rukama“), já ten svůj občas nosila, ale co máme děti tak je trvale ve šperkovnici.
Mám raději osobitou bižu než nabubřelé šperky.

Kac
Kelišová 5049 příspěvků 25.07.10 14:24

pozlacení se ošoupe a už není vidět- do toho bych nešla.Nic pozleceného-to čase odejde.Už by se mi zdála nízká i cena. :nevim:

Crystal87
Generální žvanilka 23846 příspěvků 25.07.10 14:25

za tu cenu byhc tomu určitě nevěřila.My máme zlaté dřív jsme je nosili ale ted už nějak nee.Manžel kvůli práci a já že m byl velký(zhubla jsem kojením víc nže dost)
Můj strejda mají ocelové a stejně je nenosí.

Zaira
Závislačka 2921 příspěvků 25.07.10 14:29

Je obrovskej rozdil mit prsten se zlatem a s pozlacenim.. Pokud premysli nad pozlacenim, to uz muze jit rovnou do stribra, to ji aspon nebude hrat vsema barvama..
Jinak, osobne bych sla asi do tech titanovych..

Jessinka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 25.07.10 14:34

Tak na obřad by jim stačili a pak by si ona vybrala nějakej kvalitní ze zlata,i třeba dražší.On ho stejně nosit nebude a když ho jednou za rok vytáhne,tak bude krásnej a ona ho bude mít už hnusnej.Já jsem jí říkala,že nemá cenu si kupovat prstýnky za 15.000,–(příklad) a pak jim bude jeden ležet někde v šuplíku.Naši dali taky hromadu peněz za snubáky.Mamka ho ze začátku nosila,pak si ho vzala jenom když někam šli a nakonec ho přestala nosit úplně.Taťka ho měl akorát na svatbě.

Zaira
Závislačka 2921 příspěvků 25.07.10 14:38
BaraF píše:
Proč ne, konečně něco trochu originálního. Určitě lepší než „nadčasové“ hnusy z masivního zlata.
My máme snubáky ocelové (manžel) a stříbrné s velkým skleněným „kamenem“ (já), měli jsme je jen na svatební den (oba děláme i „rukama“), já ten svůj občas nosila, ale co máme děti tak je trvale ve šperkovnici.
Mám raději osobitou bižu než nabubřelé šperky.

I ze zlata se vyrabi osobite sperky, to neni vyber ze tri druhu jako kdysi :)

Ja mam treba snubak na styl tohohle, akorat z bileho zlata: http://www.zlato-stribro.cz/…5202-z84647/ Nosim ho porad, krome zimy, kdy mam vyrazku na rukou a muz si ho nasazuje pokazde, kdyz prijde z prace.. v praci by si ho totiz jako instalater znicil..

Super je taky, pokud ma doma sestrenice nejake stare zlato, co nenosi nebo neparovou nausnici,tak to pouzit jako material pro vyrobu novych prstenu, platis pak pouze praci, cimz taky dost usetris :)

evculinda
Extra třída :D 12968 příspěvků 25.07.10 15:42

Jak psaly už holky, pozlacení se ošoupe určitě :-?
My máme prstýnky z bílýho zlata a abysme ušetřili, tak jsme do zlatnictví donesli zlato, co nám doma leželo - žluté totiž nenosíme snad nikdo - dost nám to snížilo cenu :wink: Vlastně to radila i Zaira 8-) :mrgreen:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 25.07.10 16:05
evculinda píše:
Jak psaly už holky, pozlacení se ošoupe určitě :-?
My máme prstýnky z bílýho zlata a abysme ušetřili, tak jsme do zlatnictví donesli zlato, co nám doma leželo - žluté totiž nenosíme snad nikdo - dost nám to snížilo cenu :wink: Vlastně to radila i Zaira 8-) :mrgreen:

jo, taky jsme to udelali tak, akorat jsem je predtim obtelefonovala a nasla v praze zlatnictvi, kde mi to fakt udelali z doneseho zlata (resp. vaha za vahu) a ne jen zlato vykoupili za 200 a nasledne zpet prodali ze 2000/g.
Snubaky ze zlata pro oba s 1 minibriliantem nas staly 4500 Kc.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >