Sny před porodem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 18:59
Sny před porodem

Ahoj maminky,
Jaké jste měly sny před porodem? Jsem 39+2 a poslední 3 dny se mi zdá jen o dětech 8o

Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 9421 příspěvků 15.04.19 19:19
@Anonymní píše:
Ahoj maminky,
Jaké jste měly sny před porodem? Jsem 39+2 a poslední 3 dny se mi zdá jen o dětech 8o

Ahoj,

já jsem v těhotenství mívala strašné noční mury. Casto jsem se budila v slzách s pláčem, že mi někdo v porodnici mění děti, že mi muž zahýbá, že mi muž bere děti a zakazuje jim říkat mi mami, že mi někdo unesl děti, nebo že mi umřelo miminko, apod. Bylo to strašný a i ted (4r po prvním porodu) mám kolikrát sny, že mi někdo krade děti, že mi umřou děti apod - to pak prodýchávám hodně dlouho a kolikrát mám uplně sevřený žaludek celý den.

Ale prý je to normální, vlivem hormonu a těch změn apod.

Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 15.04.19 19:32

Já mám celé těhotenství sny o dětech. Hrozně živé, jindy si sny ani nepamatuju. Už sme měla sen že mám šesterčata, párkrát se mi zdálo že starší syn vypadl z okna (to vždy úplně vyletím z postele), zda se mi o porodu, většinou samé katastrofické scénáře okolo dětí :zed: a to ještě nějaký měsíc doufám rodit nebudu :think:

kve-tinka
Kelišová 5024 příspěvků 3 inzeráty 15.04.19 19:49

Asi tak normalni sny…ale mivam samovolne orgasmy :mrgreen: :mrgreen:

Gvendolínka
Kecalka 208 příspěvků 15.04.19 20:15

Tak mně se před porodem zdálo taky hodně divných snů. Že jsem nechala miminko 2 dny bez kojení 8o. Že se mi narodil místo holčičky kluk a já pro něj neměla klučičí oblečení a byla jsem z toho strašně nešťastná :lol:. Že se mi narodilo několik dětí naráz, ale někdo mi je vzal. Ale „nejlepší“ sen byl, že jsem byla u tchánovců poprvé s miminkem a to začalo lozit po zemi a najednou z něj bylo štěně :mrgreen: :mrgreen:.

Martha03
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 15.04.19 20:16

Já když spala tak jak zabita. Sny za posledních deset let bych spočítala na prstech obou rukou, tedy ty které si pamatuji. Když jsem byla těhotná, hlavně ke konci jsem měla prakticky každý den strašně živé sny. Zdálo se mi o porodu (ze kterého jsem měla hrozný strach) zdálo se mi několikrát, že jsem porodila doma v posteli prostě jsem se vzbudila a zjistila, že pode mnou leží dítě. Nebo se stalo něco manželovi. Nebo mi dokonce hned po porodu začalo dítě mluvit a ptalo se mě kdy se bude jíst :lol: pak jsem porodila a opět nemám žádné sny…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 20:21

Ke konci to byly erotické sny, jakože hodně, dokonce jsem zažila svůj první orgasmus ve spánku :oops: A pokračuje to, i když jsou malé 4 měsíce a před spaním je třeba 3× sex, nějak to ten porod celé zintenzivnil a nemám dost :mrgreen:

AnnaNuvoletta07
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 15.04.19 21:35

Taky jsem měla příšerný sny. Je mi špatně když si na ně vzpomenu ještě teď půl roku po porodu. Při tom jsem žádné negativní myšlenky neměla. Ale i tak se mi zdálo, že jsem nacházela utopená miminka ve vaně, že mi ze stolu a náruče miminko padá, jindy jsem zase vysvětlovala malinkému dítěti, že u mě nemůže zůstat a musí zpět do dětského domova, brečelo - no strašný sny. Jsem se vždycky klepala jak vořech po probuzení, celá propocená… Nevím, asi hormony či co. Ale jsem ráda, že to skončilo hned po porodu. :roll:

Váš příspěvek
Reklama