Sobecký přítel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  11.03.18 22:17
Sobeckej přítel

Ahoj, můj přítel mě začíná vážně štvát sme spolu přes rok.Mam syna z předchozího vztahu a přítel ho bere jako vlastního to je super, co mě ale štve je to že já jsem se synem doma a beru nějakejch 6000kc a z toho tahnu sama veškeré nákupy zatímco on neplatí nic bydlíme u rodičů ve velkém domě takže za energie skoro nic, kdykoliv se mu snažím říct že to takhle nejde tak hned jde pryč aby mě nemusel poslouchat nepotřebuju aby měl bůh ví kolik peněz ale kdyby občas ten nákup udělal on tak by se mě s penězi také lépe vycházelo, navíc je dost sobecký myslí jen na sebe když chci něco říct nebo mám svůj názor na něco tak pokaždé odpoví jen ale prosimtě když on potřebuje nové boty nebo tričko cokoliv tak si to koupí když já si chci něco koupit tak je to prý zbytečný… Nepotřebuju, podle něj. I přes to já si vzpomenu třeba i na blbej svátek koupím mu bonboniéru nebo něco pekneho to on si ani nevzpomene a když tak to úplně zazdí pořád mě říká že moc utracim ale všechno co mám tak dám do jídla a taky musím syna do něčeho obléct zaplatit paušál a kdybych jemu řekla o peníze nedá mi ani korunu a nebo by dal stím že až budu brát tak mu to musím vrátit, úplně se mi tím chováním zhnusil jedná semnou jak s onuci nic nepotřebuju můj názor nikoho nezajímá ale když on chce něco říct tak to se musí poslouchat on je ten střed strašně se nade mnou povyšuje ani nemá proč bere 30 000 výplatu sice má nějaký dluhy ale když je poplati furt mu zbyde 17 000 a mě z těch šesti tisíc nechá všechno platit nevím už co stím mám dělat… Já to takhle nezvládám horší že mu to nemůžu ani říct protože už jen když bych začla tak by me poslal někam :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Echt Kelišová 8391 příspěvků 11.03.18 22:20

Bydlíte u jeho rodičů nebo u tvých?

ElisC
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 11.03.18 22:21

Zbav se ho.

Alušáček
Závislačka 2929 příspěvků 11.03.18 22:21

Přítel je sobec a ty hloupá, víc mě nenapadá co říct :nevim:

Petruna21
Echt Kelišová 9698 příspěvků 11.03.18 22:21

Na takového chlapa bych se vykašlala ten ti za to nestojí zda mu zbývá 17 tisíc a není schopný koupit nic tak to bych se na něj vyprdla. A nenechala ze sebe dělat blbce..

any777
Nováček 1 příspěvek 11.03.18 22:23

Popřemýšlela bych jestli s takovým člověkem chci být :nevim: řekla bych mu at se podílí na chodu domácnosti nebo ať jde :pocitac: nemuzes preci ze 6k zivit jeho sebe a syna cely mesic 8o

truelly
Závislačka 2577 příspěvků 11.03.18 22:25

Jestli bydlíte u tvých rodičů, tak je to obyčejná vyžírka.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 11.03.18 22:26

Kupuj jen sobě a synovi… Mimochodem, jak se to dělá, uživit 3 lidi ze šesti tisíc? To se chci naučit.

Anonymní  11.03.18 22:30

Bohužel u jeho rodičů, nemám kam jít moji rodiče mají strašně malý byt a bydlí tam s nimi moji dva mladší bráchové, tam by jsme se nevešli se synem, bydlení svoje si těžko najdu stím co beru a hlavně všude chtějí kauci kdybych mohla jdu hned

Russet
Echt Kelišová 8391 příspěvků 11.03.18 22:31
@Anonymní píše:
Bohužel u jeho rodičů, nemám kam jít moji rodiče mají strašně malý byt a bydlí tam s nimi moji dva mladší bráchové, tam by jsme se nevešli se synem, bydlení svoje si těžko najdu stím co beru a hlavně všude chtějí kauci kdybych mohla jdu hned

A to se tak chová celý rok?!

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1621 příspěvků 27 inzerátů 11.03.18 22:31

Tak proč s ním jsi?

truelly
Závislačka 2577 příspěvků 11.03.18 22:33

O jé…tak proto má panáček pocit, že si nemáš vyskakovat a být vděčná za bydlení zadarmo, ještě navíc, když jsi tam přišla s cizím dítětem. Nezaviděníhodné. Kdy půjde malý do školky a ty do práce? Máš se kam vrátit nebo dodělanou školu, obor kde najdeš práci? Troufat si na tebe bude nejspíš čím dál tím víc. :,(

Anonymní  11.03.18 22:34

Nakupuji v akcích co se dá a sem tam mi mamka vypomůže finančně ale taky nemá moc abych si třeba půjčila na bydlení a splácela jí to :zed:

Anonymní  11.03.18 22:35

@Russet takhle se chová asi tak půl roku…

Anonymní  11.03.18 22:37

@truelly díky bohu už v září půjde syn do školky ale to je ještě docela doba

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama