Lze to reklamovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katuska84
Kecalka 420 příspěvků 10.03.18 20:24
Lze to reklamovat?

Dnes jsem.si koupila v Takku cardigan, takovy mikinovy…Stal 600kc.
Vsimla jsem si na jednem rukavu takove bile flicky, jemne..myslela jsem, ze to k tomu patri…no a ted jsem mikinu oprala, samotnou, jenom na osvezeni(15min) a koukam poradne, ze cela mikca je zelena a jenom ten rukav ma fleky…je to proste videt.Mam visacky, uctenku…a ted premyslim co s tim…mela jsem.to zkontrolovat poradne-jenom jsem vybehla, manzel kocarkoval pred obchodem..no stress…mam pravo na vymenu? Chtela bych stejnou mikinu. Dekuji…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Konnny
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 10.03.18 20:28

Já bych to určitě zkusila, myslím že šance uspět je dost velká.

Cuddy
Extra třída :D 14762 příspěvků 10.03.18 20:31

@katuska84 Na vymenu ne, zbozi je jiz pouzite. Maximalne na reklamaci a jak dokazes, ze jsi zmenu barvy nezpusobila pranim? Ale zkusit to muzes, rada obchodu vychazi v zajmu zachovani dobreho jmena velmi vstric.

katuska84
Kecalka 420 příspěvků 10.03.18 20:33

@Cuddy ..no..pouzite..za jeden den? skoda ze jsem byla aktivni a hned to prala

Cuddy
Extra třída :D 14762 příspěvků 10.03.18 20:35

@katuska84 Samozrejme, ze je pouzite. Nebo se snad jedna o nove zbozi v puvodnim obalu? Vypranim zmenis velikost, vysrazis material.

radkka
Neúnavná pisatelka 19372 příspěvků 10.03.18 20:36

Tohle je vada, které jsi měla být schopna si všimnout, podle mě nárok nemáš. Zvlášť, když jsi sundala visačku a vyprala to. Ale zkusit to můžeš… Jak píše @Cuddy vrámci zachování dobrého jména to třeba projde.

Helileli
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 10.03.18 20:45

Řekla bych, že fleky vylezly až po vyprání, že jsi samozřejmě prala dle instrukcí na cedulce ve vhodném pracim prostředku. Na zboží je normální dvouletá záruka a mělo by snad být stálobarevné i po vyprání.

Uživatel je onlineMyssicka
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 10.03.18 20:55

Řešila jsem totéž, bílé flíčky. Reklamovat jsem to donesla asi po třech týdnech, párkrát jsem to měla na sobě a tedy i několikrát prala. Nejdřív jsem to chtěla nechat být, že to není moc vidět, ale nakonec jsem šla. Cedulky jsem ušmikala před prvním praním, účtenku mi manžel ztratil a ani jsem nedokázala určit, kdy to bylo přesně kupované, aby si to dohledali v PC. Vyměnili mi to, byla jsem ráda. Podotýkám, že jde o Takko asi měsíc zpět. Pokud ti to nevymeni, tak dokonce i při tom, co jsem předvedla já, mají povinnost tu reklamaci vzít.

katuska84
Kecalka 420 příspěvků 10.03.18 22:17
@Cuddy píše:
@katuska84 Samozrejme, ze je pouzite. Nebo se snad jedna o nove zbozi v puvodnim obalu? Vypranim zmenis velikost, vysrazis material.

ano, to je pravda..

Janli
Závislačka 3843 příspěvků 6 inzerátů 10.03.18 23:00

Reklamovat to samozřejmě můžeš. Zboží mělo vadu už v okamžiku prodeje a není tvojí povinností si zboží do detailu prohlédnout. Naopak je povinností prodejce prodávat zboží bez vady. Obchod by ti měl zboží vyměnit nebo vrátit zpět peníze. Samozřejmě, že je zboží použité, s tím se jaksi počítá, že si kupuješ oblečení na nošení a ne na výstavku.

srpen89
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 10.03.18 23:55

Me mnohem vic zaujalo, ze manzel kocarkoval pred obchodem 8o Co tam proboha delal? :think:

Kakika
Extra třída :D 14746 příspěvků 11.03.18 00:09

@srpen89 vozil dítě v kočárku

srpen89
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 11.03.18 01:37
@Kakika píše:
@srpen89 vozil dítě v kočárku

Tak tyhle patvary miluju. Chudak cestina :P

katuska84
Kecalka 420 příspěvků 11.03.18 03:11

@srpen89 nejsem Češka, 8o :oops:

lucynka25
Kelišová 6609 příspěvků 15 inzerátů 11.03.18 06:33

@katuska84 myslim,ze ti reklamaci uznaji v pohode. Takko je celkem velka spolecnost a v ramci zachovani dobreho jmena to udělají.
Dej vedet jak jsi dopadla :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama