Podnájem Olomouc. Máme málo času

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.03.18 09:16
Podnájem olomouc. Málo času

Ahoj, prosím nevíte někdo o podnájmu bytu či domu v Olomouci a okolí? Cca do 13 000kč včetně energií? Od 1.4. Měli jsme sehnaný podnájem a na poslední chvíli nám to nevyšlo a teď se nám ve stávajícím podnájmu začíná krátit čas a nemůžeme nic sehnat. Jsme slušná, mladá rodina bez dluhů, bez zvířat, nekuřáci, muž má stálou dobře placenou práci, já jsem na rodičovské dovolené s rok a půl starým synkem a v létě čekáme ještě jednoho chlapečka. Podnájem hledáme cca na 5let, než půjdeme do vlastního bydlení. Prosím pomozte, díky :oops:

Reklama

Reakce:

Barus007
Stálice 77 příspěvků 1 inzerát 09.03.18 09:46

Já byla s kamarádkou okukovat nedávno tento byteček, je moc pěkný, ale nakonec vzali jiný podnájem. Nevím jestli by pro vás nebyl malý, ale byl fakt pěkný :) https://www. sreality. cz/detail/pro­najem/byt/2+1/­olomouc-povel-heleny-malirove/401449814­0#img=0&fullscre­en=false

stavros
Stálice 82 příspěvků 09.03.18 09:48

Na facebooku olomoucke maminky, bazar apod.toho nabizeji hodne ;)

zakruta
Kecalka 332 příspěvků 09.03.18 10:04

Kdybys chtela, napis mi SZ, dam ti kontakt na pana, ktery se pronajmama zabyva, mam s nim skvele zkusenosti. Mohla by ses i na me odvolat.

Anonymní  09.03.18 10:06

Na tento inzerát jsem již psala, ale odpověď je taková, že pro 4 lidi je byt malý :roll: i na olomouckých maminkách jsem se již ptala. Začínám být dost nervózní :think: abychom vůbec něco našli.

stavros
Stálice 82 příspěvků 09.03.18 10:16

A co treba bazos apod…

jankajj
Ukecaná baba ;) 2476 příspěvků 09.03.18 10:33

Proč anonymně? působilo by to důvěryhodněji bez anonymu.

Podle mě potřebujete 3+1, když vás je/bude tolik. a nesháníš podnájem, ale nájem celého bytu, předpokládám.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Reklama