Solária

3384
5.5.07 11:22

Solária

Ahojík holky,

chtěla bych radu. Chtěla bych zajít do solária, ale jelikož jsem tam nikdy nebyla poradíte jak to tam funguje?? Tam kam chci jít mají to vertikální solário. Co si mám vzít atd… A kolik tak minut se tam bývá při první návstěvě??? A za kolik návštěv je vidět opálení??? Je nutné tam chodit pravidelně???

Dík Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

450
5.5.07 12:33

Ahojky,

ja chodim jenom do „horizontalniho“ :lol: abych u toho nemusela stat a jeste si krasne odpocala. Brat si nemusis snad nic, jenom je dulezite minimalne ctyri hodiny predem a po solariu se nesprchovat, nedepilovat se abys nemela flicky, nemela bys mit make up a naramky, reticky a pod. Muzes si vetsinou v tom salonu koupit pripravek na opalovani do solaria, bryle by ti meli dat tam je to jejich povinnost. Kolik minut pri prvni navsteve zalezi na tom jakou mas pokozku a taky jake je to solarium, rozhodne bych pri prvni navsteve nesla na turbo. Kdo ma hodne svetlou pokozku staci i 6min na prvni navstevu, na tmavsi tak 10min. a az potom postupne zvysovat, nechodit kazdy den, ale min. obden. Uz prvni opaleni je videt. Ja chodim pravidelne na 10min a po treti navsteve uz jsem tak akorat opalena :) . Btw. taky hodne zalezi na tom jak casto meni majitel trubice v solariu, na to pozor aby jsi neplatila za nic :cry:

Jo a pravidelne chodit nemusis zalezi na tom jak si chces udrzet opaleni,
jsem nekde cetla, ze by clovek nemel chodit vic jak 10× za rok

Jo a nezapomen dat ruce trochu od tela abys nemela na bocich sportovni pruhy :lol: mela kamardka, v tom „lezacim“ je zase dobre se trochu prevalovat pac tam kde jsou otlaky a neprokrvuje se kuze jak lezit tak mas pak bila mista (tzv. kolouskova prdelka :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5487
5.5.07 13:32

A určitě žádný parfém - taky se z toho dělají fleky…takže nejlepší je někde blízko domova, aby to člověk zvládnul nenamalovaný, nanavoněný… :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16734
5.5.07 16:06

ahoj,

já bych si do solárka vzala malý ručník, většinou se tam spotíš, i když u toho vertikálního budeš stát a mít ruce nahoře :wink: .

ale jednu přece dám.určitě bych si vybrala takové solární studio,kde ti ODBORNĚ PORADÍ A KDE PRAVIDELNĚ VYMĚNUJÍ TRUBICE.

zažila jsem už ty obyč. solárka např. v posilovnách, kde na to prdí a obsluha nemá žádné odborné znalosti o solárkách. raději proto jezdím tam, kde mají i testy o fototypech, poradí solární kosmetiku ( když chodíš pravidelně, tak je též dobré koupit) a také poradí druh solárka a délka opalování.

I.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama