Solné jeskyně s jak starým dítětem?

327
24.1.06 16:42

Solné jeskyně

Ahojky holky, máte některá zkušenosti ze solnou jeskyní a s jak starým dítětem by jste tam šly? Četla jsem jak je to moc zdravé, no Míša má měsíc co měsíc rýmu,tak jsem si říkala, že by ta návštěva nemusela být od věci. věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
24.1.06 17:23

Akoj
Návštěvu ti vřele doporučuji. Pokud má tvůj syn problémy s rýmou, tak určitě. Asi bude potřebovat více návštěv. Chtělo by to permanentku. Podívej se, kdy mají tyto jeskyně návštěvní hodiny pro dospělého s dítětem. Někteří lidé, kteří ji navštěvují, chtějí klid a odpočinek. Rozhodně počítej, že tam budeš asi 45min. Četla jsem, že jedna návštěva(45min) se rovná 2dnům stráveným u moře.
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
24.1.06 17:24

Jo ještě jsem zapomněla, že tam můžeš jít s jakkoliv starým dítětem. Věk není omezen.
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
80
24.1.06 23:04
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
25.1.06 10:26

Ahojky, tak jsem koukal na inet na to www.solnyrelax a pisla sem jim ohledně těch hodin pro děti a ihned mi prišla takováodpovď.
Máme dvě solné jeskyně. Jedna je určena pouze pro dospělé osoby a vstupuje
se do ní vždy v celou hodinu. Druhá je určena pro rodiče s dětmi a vstup do
ní je vždy v půl, tj. v 9:30, 10:30 atd. Děti mají v jeskyni hračky a můžou
si hrát se solí jako na pískovišti. Pokud budete mít zájem nás navštívit,
tak Vám doporučuji se objednat na tel. č. 221 033 042

Tak až pojedeme směr Pha určo se tam stavíme. věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.1.06 10:36

dekuji za tipy. Urcite se tam s dcerou vypravime a treba se ja zbavim rymy, kterou mam uz od prosince…
Zaujala mne ta na Praze 1, kde si deti muzou hrat s babovkama na solnem pisku, dceru na letatku trictvrte hodiny neudrzim… 8)
Kolegynka mi prave rikala, ze pry je solna jeskyne i v hotelu Hilton, ale fakt nevim a kdo vi jestli si nespletla Hilton s Marriottem, ktery je hned vedle solne jeskyne…
Hanka1,neprihlasena, z prace pisici… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
33
25.1.06 10:53

Hollky, až to vyzkoušíte, dejte vědět, jaký to bylo… Malou trápí rýma už od malinka, teď jí je 6,5 měsíců…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.1.06 11:01

Tuto metodu léčení praktikujeme v menším, ale pro nás dostupné šíři. Prostor v našem domě, který měl být pooužívaný jako sauna jsme naplnili obyčejnou solí cca 200 kg a na jednotlivých patrech sauny a na poličkách máme solné lampy z obchodu. Naše děti a děti mojí kamarádky si tady moc rády hrají, stejně jako na pískovišti. Samozřejmě že přitápíme na příjemnou teplotu. Když propočítám náklady, nehledě na to, že jsme takto využili saunu, stálo nás to kolem 3 tisíc. Myslím, že pro nejednu z vás nebude problém nechat takto dídě relaxovat třeba ve vysušeném sprchovém koutu, ve vaně.

• Nahlásit
  • Citovat
327
25.1.06 15:13

Holky,ale stejne me jeste napadlo,to ta sul nevadi tem detckam na tu jejich jemnounkou kuzi? Kdyz si tam treba prave smatlaji s tema babovkama? Asi je to blbost,ale zajímá mě to. Míša má krom rým, taky občas trochu exém na obličeji a na prstíkách.věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
1.2.06 20:28

Ahoj, zrovna dneska jsem se objednávala do té brněnské, a bylo mi sděleno že to konzultovali s doktory od kdy dítě do jeskyně a bylo doporučeno že od roku, prý před tím mají děti tenkou náchylnou citlivou kůži. ale prý v polsku chodí i s miminky.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
1.2.06 20:55

Ahoj.

LENCULKO, prosím tě, nemohla bys mi na tu brněnskou solnou jeskyni dát kontakt? Tady nebo SZ.
Děkuju.

CIBULKA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
1.2.06 21:03

CIBULKO - www.solnejeskyne.cz, je to v Aldianě u semilassa.
Jo a paní mi říkala že tam mají hodiny speciálně pro děti, musí se objednávat, a pro děti tam mají nějaké ty kyblíky nebo co a pouští filmy… což mě přijde super hlavně s tím vyhrazeným časem !
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
2.1.12 21:50

Solná jeskyně

Ahojky maminy, marodíme už od začátku prosince a ne se toho zbavit… Celá rodina jsme měli už antibiotika. :(
Ted jsme byly poprvé v solné jeskyni s ročním synem a byla to paráda.. Jen když jsme vyšly ven, tak se asi počůral a jak měl sůl i v plýnce, tak ho to děsně štípalo… Ale jinak dobrý, ale chce to vytrvat a chodit častěji..
Jestli máte někdo zkušenost, můžete mi říci, jestli se může něco stát, když sůl dítě ochutná?? Syna jsem stále hlídala, ale i tak se mu ji povedlo ochutnat.. Doma malinko blinkal…
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama