Solumedrol v pitíčkách při roztroušené skleróze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deniss88
Povídálka 34 příspěvků 13.04.19 13:28
Solumedrol v pitickach

Ahoj, prosím holky, ktere mate roztrousenou sklerozu a uzily jste Solumedrol v pitickach, za jak dlouho vam zabral?
Ja jsem mela pred tydnem piticka solumedrolu na kolisavou, lehkou ataku, ale zatim je to tak nejak stejne (ataka cca od ledna). Tak bych se ráda zeptala, kdo to mel a kdy se to upravilo. Dekuji!

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 18:27

Proboha proč to někdo pije? U nás to ani neumožňují. A i po klasické aplikaci u mě trvá měsíce, než se mi stav ustálí. I půl roku. Pak teprve počítám ztráty, co už mi zůstane a co se ještě spravilo.

Deniss88
Povídálka 34 příspěvků 13.04.19 18:37
@Anonymní píše:
Proboha proč to někdo pije? U nás to ani neumožňují. A i po klasické aplikaci u mě trvá měsíce, než se mi stav ustálí. I půl roku. Pak teprve počítám ztráty, co už mi zůstane a co se ještě spravilo.

No, je to ataka lehci, takze mi bylo sdeleno, ze není nutne me cpát kortikoidama nitrozilne, ze to taky není zrovna dobry a v nekterych nemocnicich neexistuje ambulantni aplikace kortikoidu a ja si nemůžu dovolit lezet 5 dní na kapackach

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 19:52

@Deniss88 aha, tak ja si rano skocim na kapacku a pak mazu do prace. U nas zase nikoho nehospitalizuji. Lidi jezdi kazdy den i 70 km. Pak kdyz uz je mi fakt zle, tak si beru neschopenku. Dostavam vzdy 5×1000 mg.

Váš příspěvek
Reklama