Odvykačka / detox - soukromé zařízení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mimigo
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 13.04.19 13:21
Odvykacka / detox - soukrome zarizeni

Holky, zkousim tady, vite tu toho hodne. Mam kamaradku, ktera se bohuzel stala zavisla na lecich (hlavne leky na spani). Bere ale leky i na spoustu dalsich veci. Doslo to bohuzel do stadia, kdy ma regulerni abstinencni priznaky, kdyz si leky nevezme. Chce leky vysadit, ale chce to udelat v soukromem zarizeni. Vite tu prosim nekdo o necem takovem?

Prosim, nechci tu rozebirat jeji situaci, ani nechci tipy na statni odvykaci zarizeni typu Bohnice Apolinar, atd. Prosim, piste JEN tipy na SOUKROME (= placene) zarizeni, kde takove odvykacky/detox delaji. Existuje to vubec tady v CR nekde? Moc dekuji. Klidne piste i do zpravy.

Reakce:
Kfětoslava
Závislačka 2543 příspěvků 13.04.19 13:25

Stačí zadat do googlu, že hledáte soukromou kliniku k léčbě závislostí. Já teda tenhle pokus udělala a vyjelo mi hned třeba toto http://neocentrum.cz/…lp-you-with/ akorát teda za peníze v Praze dům, no, je to teda fest drahé

mimigo
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 13.04.19 13:33

@Kfětoslava Kamaradka tvrdila, ze na netu nic nenasla (hledala s pritelem), tak jsem o tom nepochybovala. Dekuji za odkaz. Koukam na nej, vidim hodne terapeuticke prace (ktera prave v tech statnich zarizenich chybi), ale naopak mi neni uplne jasne, zda se tam vyporadavaji i s temi fyzickymi abstinencnimi priznaky (jako epilepticke zachvaty, zvraceni, tresy, atd). Kamaradka vi o zarizeni, kde sice ze zavislosti leci, ale prave az pote, co jsou tyto fyzicke projevy prekonany. Samozrejme, neni nic jednodussiho nez zavolat a zeptat se. :-) Kamaradce kontakt predam a velmi, velmi vam dekuji. :srdce:

Kfětoslava
Závislačka 2543 příspěvků 13.04.19 14:49

@mimigo Na ty konkrétní dotazy, být kamarádkou, se obrátím emailem přímo na tu kliniku, jsem si jistá, že vše podrobně vysvětlí :kytka:

Uživatel je onlineOu
Kelišová 7392 příspěvků 13.04.19 16:32

Jednoznačně Neocentrum - dělají to přední čeští adiktologové a navíc jsou fakt dobří. Jinak jo, soukromých klinik je dost málo - ono je málo i psychiatrů a adiktologů jako takových.

https://neocentrum.cz/

mimigo
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 13.04.19 19:52

@Ou Dekuji moc za referenci. Mate prosim i nejake vase nebo zprostredkovane zkusenosti s Neocentrem?

Váš příspěvek
Reklama