SOS cestovní postýlka ABC DESIGN

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 03.05.10 21:55
SOS cestovní postýlka ABC DESIGN

Máme tuto cestovní postýlku http://www.baby-eshop.cz/…mb_cmp=zbozi máme jí rozloženou už nějakou dobu a teď bych jí nutně potřebovala složit a nejde nám to. Můžete mi poradit, jak na to?

Reakce:
čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 03.05.10 21:57

Otocit vzhuru nohama a slapnout na ty spoje, aby se vycvakli.Nejdriv teda povolit dno a pak vycvakavat bocnice.

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 03.05.10 22:09

jé Čiči, ty jí máš taky! Jo tak to bylo to kouzlo, že se musí nejdřív povolit dno :palec: Díky, jsme z toho nějak zpocaní :mrgreen:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 03.05.10 22:13

Nemam, mam jinou, ale mela jsem ji taky dlouho rozlozenou. A me ani nepomohlo to dno, az to dupnuti :lol: Tak hlavne, ze uz je hotovo. A zitra si date repete ve skladani :-P

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 04.05.10 00:06

Mám nacvičeno :-P :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >