SOS tuhý krk

6.2.20 06:49

SOS tuhý krk

V noci jsem si lehce přeležela krk, nic strašného, před chvílí (při čtení emimina :D ) jsem kýchla, v krku píchlo, projelo mi to až někam k prostředku zad a teď to tuhne 8o jsem doma s nemocnýma dětma, takže k doktorce se teď nedostanu (navíc má věčně plnou čekárnu)… nějaké nápady na rychlé řešení? mám doma guajacuran, ale ráda bych se mu vyhnula, je mi po něm hrozně… nahřát? zchladit? osprchovat? useknout hlavu? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3125
6.2.20 07:11

Límec ze zdravotnických potřeb, voltaren a nehýbat s tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 07:20

@sediza límec ani voltaren nemám a nikam se teď nedostanu :( mám leda tak šátek kolem krku a běžný léky, možná ještě tak nějaký obyč masážní krém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1722
6.2.20 07:28
@sinapis.alba píše:
@sediza límec ani voltaren nemám a nikam se teď nedostanu :( mám leda tak šátek kolem krku a běžný léky, možná ještě tak nějaký obyč masážní krém

No tak vidíš, musíš použít to co píšeš. Plus bych si na netu našla uvolnění krku - cviky, určitě lehké. Teplo, pitný režim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12876
6.2.20 07:42

@sinapis.alba teplo kolem krku - šátek, šál - něco od bolesti, co máš doma - Ibalgin, cokoli, jestli ten masážní krém je hřejivý, tak ten - pokud spíš studí, tak si ho nedávej, bylo by to ještě horší
nesnaž se to rozhýbávat na sílu, ze začátku raději moc hlavou nehýbej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
6.2.20 07:45
@sinapis.alba píše:
@sediza límec ani voltaren nemám a nikam se teď nedostanu :( mám leda tak šátek kolem krku a běžný léky, možná ještě tak nějaký obyč masážní krém

můžeš si udělat límec z ručníku, nemusíš mít ten ze zdravotních potřeb ;) jestli máš Alpu, zkus to namazat tím, jakmile to necháš bez namazání a budeš cvičit, tak mě teda tradičně rozbolí hlava, já bych si hodila horkou vanu, to uvolňuje taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12876
6.2.20 07:53

@snee horká vana je nebezpečná, může se to úplně zablokovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 07:59
@stinga píše:
@snee horká vana je nebezpečná, může se to úplně zablokovat

už jsem jí málem zkusila 8o

@snee píše:
můžeš si udělat límec z ručníku, nemusíš mít ten ze zdravotních potřeb ;) jestli máš Alpu, zkus to namazat tím, jakmile to necháš bez namazání a budeš cvičit, tak mě teda tradičně rozbolí hlava, já bych si hodila horkou vanu, to uvolňuje taky.

cvičit nejde, nemůžu s tím moc hýbat.. hlavu už mám jak střep a šíří se to do ramen… asi mi nezbude než si vzít ten guajacuran… ručník je dobrý nápad
bych si nafackovala, nejmíň rok si říkám, že si musím koupit ten límec, protože krk mě zlobí často, i když ne takhle moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1874
6.2.20 08:02

Tak s tim mam bohate zkusenosti. Rozhodne suche teplo, satek nestaci, nahrat v mikrovlnce nahrivaci polstarek (klidne nekolikrat), uvazat kolem krku a lupnout si dva ataralginy (po 4 hodinach muzes pripadne dalsi). Jsou na rozvolneni krcni patere. Ten Guajacuran az na noc. Nezvedat nic tezkeho a az to povoli, rozcvicit. Mam cviky z fyzioterapie, ale na netu urcite taky neco najdes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15640
6.2.20 08:19

Jak píšou holky, hlavně teplo a neco na bolest. Cviky bych tedy nezkoušela jestli nevíš přesně jaké a jak je cvičit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 08:47

Holky, děkuju, jdu posnídat ty ataralginy (ty naštěstí mám :pankac: ) a najít si nějakou nezávadnou polohu 8) a to jsem dneska chtěla žehlit :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12876
6.2.20 08:48

@sinapis.alba tak když ti ataralgin a nějaká šála pomůže a přeji, aby jo, tak navečer můžeš to žehlení zkusit :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama